Okunma

Avea’dan Yemek Takip Sistemi


22 Haziran 2011 Çarşamba 20:08
Avea’dan Yemek Takip Sistemi

Avea ve Turkish Do&Co bugün yaptıkları açıkalmayla, havalimanları için özel oluşturdukları bir projeyi duyurdu.

Firmaların ortaklaşa projesi proje ile havalimanı içerisinde yemek araçlarının yönetimi, yiyeceklerin taşınması esnasında ısı değerlerinin izlenmesi ve araç takibi gibi konularda işbirliğine imza attı.

Avea’nın Sistemi Nasıl Çalışıyor?

 

Avea ve Turkish Do&Co işbirliği ile havalimanı içerisinde yemek araçlarının güzergah takibi, araç durum paneli ile araçların uzaktan yönlendirilmesi, yiyeceklerin taşınması esnasında ısı değerlerinin izlenmesi için bir proje gerçekleştirdi.

Bu proje ile yapılan işlemlerde iş ve zaman verimliliği yapılarak olası gecikmelerin önüne geçiliyor ve yiyecekleri taşıyan araçlar sürekli kontrol altında tutuluyor.

:: Avea’nın geliştirdiği bu sistemi beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea’dan Yemek Takip Sistemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’dan Yemek Takip Sistemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’dan Yemek Takip Sistemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "