Okunma

Aveaiş İle Şirketler Daha Rahat


07 Mayıs 2009 Perşembe 12:19
Aveaiş İle Şirketler Daha Rahat

GSM operatörü Avea‘nın bugün düzenlediği basın toplantısında, daha önce sunulan ve Avea‘nın kurumsal abonelerine yeni sunmaya başladığı hizmetlerin yeni bir çatı altında toplandığı anlatıldı. Aveaiş olarak adlandırılan yeni hizmet topluluğu, kurumsal kullanıcılara en iyi çözümü en ekonomik şekilde sunma amacıyla yola çıkıyor. Bu konu hakkında ayrıntılı bilgiyi Avea Kurumsal ve MVNO Direktörü Tunç Berkman‘dan aldık.

İzleyin

:: Avea’ya bireysel veya kurumsal olarak abone misiniz?

Bilgi için: Aveaiş
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Aveaiş İle Şirketler Daha Rahat”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    AVEAIS’in sunduğu paket baya iyimis. Avea bu rekabetçi fiyat ve paketleri ile Turkcell’in en büyük kabusu olacagı kesin…

" Aveaiş İle Şirketler Daha Rahat konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aveaiş İle Şirketler Daha Rahat ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aveaiş İle Şirketler Daha Rahat ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "