Okunma

Avealılar Takımlarını Yurtdışında Destekledi


19 Aralık 2012 Çarşamba 00:22
Avealılar Takımlarını Yurtdışında Destekledi

Avea, taraftar hat kullanan müşterilerini sürpriz ve ayrıcalıklı kampanyalar ile buluşturmaya devam ederken kulübün ve taraftarın yanında olan GSMobile, Fenercell ve KARTALCELL “Taraftar Avrupa’da da takımının yanında!” kampanyalarıyla kazandırmaya devam ediyor.

Kampanya kapsamında, AVRUPA yazıp boşluk bırakan ve “en iyi motivasyon mesajını” gönderen taraftarlar takımlarının yurtdışındaki maçlarına birer arkadaşlarıyla beraber gitme şansı yakaladılar.

GSMobile taraftarları 7 Kasım’da, Fenercell taraftarları 22 Kasım’da, KARTALCELL taraftarları ise 6 Aralık’ta gerçekleşen karşılaşmaları yerinde izledi. SMS bedelinin ücretsiz olduğu kampanya ile Galatasaray’ı Devler Ligi’nde, Fenerbahçe’yi Avrupa Ligi’nde ve Beşiktaş’ı da Euroleague’de destekleme fırsatı bulan taraftar hat müşterileri, karşılaşmaların gerçekleştiği Marsilya, Moskova ve Cluj Napoca şehirlerinde 2 gün tatil yapma şansını da yakaladı.

:: Avea’nın kampanyalarını nasıl buluyorunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avealılar Takımlarını Yurtdışında Destekledi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avealılar Takımlarını Yurtdışında Destekledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avealılar Takımlarını Yurtdışında Destekledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "