Okunma

Avealılar, Yazın Keyfini Çıkardı


24 Ağustos 2009 Pazartesi 14:51
Avealılar, Yazın Keyfini Çıkardı

Avea, 4 Haziran’da hayata geçirdiği Doya Doya Alışveriş Kampanyası ile otomobilden elektroniğe, uçak biletinden tatile, sağlıktan internete ve oyuncağa kadar birçok seçkin markada 3 bine yakın satış noktasında yüzde 40’a varan indirim fırsatı sundu. Yaklaşık 8.5 milyon TL tutarında alışveriş gerçekleştirilen kampanya kapsamında 125 binden fazla abone 1.5 milyon TL‘lik indirimden yararlandı. Aboneler tercihini en çok giyim, ayakkabı ve uçak biletinden yana kullandı.

 

15 Ağustos tarihine kadar süren kampanya kapsamında aboneler; yüzde 40’a varan indirimlerden yararlan

 

Avea’nın marka ortaklıkları kampanyası ile otomotiv, tatil, uçak bileti, değerli eşya gibi sektörlerde ve internet üzerinden alışverişler ile sağlık harcamalarında ilk defa sadece Avea abonelerine özel indirim fırsatları sağlandı. Böylelikle hayatın her alanını kapsayan geniş bir yelpazede Avea aboneleri büyük avantajlar kazandı.

Öte yandan, Avea ve Hepsiburada.com arasında gerçekleştirilen işbirliği ile Avea aboneleri, Hepsiburada.com’da satılan 400 bine yakın üründe indirim hakkına sahip oldu.

:: Avea’lı olmak kazandırıyor mu?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avealılar, Yazın Keyfini Çıkardı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avealılar, Yazın Keyfini Çıkardı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avealılar, Yazın Keyfini Çıkardı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "