Okunma

Avealılara Mobil Ödeme ile Kahve Bedava


25 Eylül 2011 Pazar 13:15
Avealılara Mobil Ödeme ile Kahve Bedava

Kampanya dahilinde; 24 Eylül-21 Ekim 2011 tarihleri arasında Avea Mobil Ödeme ile işlem yapan Avealılar, Gloria Jean’s’ten standart boy günün kahvesini kazanma fırsatı yakalıyor.

Dört haftalık kampanya ve haftalık olarak düzenlenecek çekilişler sonucunda, binlerce ücretsiz kahve, Mobil Ödeme servisini kullanan Avealıların oluyor.

Hediye kahveler; Gloria Jean’s’in Suadiye, Şaşkınbakkal, Beyoğlu, Tünel, Carousel, Capacity, Cevahir, Harbiye, Meydan, Ortaköy, Prestige, Capitol, Kanyon, Ankara Cepa, Ankara Bilkent, Ankara 365, Ankara Medya Center, Ankara Hacettepe, Ankara Gordion, İzmir Bornova Forum, İzmir Agora, Bursa Korupark, Mersin Forum, Denizli Forum Çamlık ve Antalya She Mall noktalarından alınabiliyor.

:: Mobil operatörünüzün ne gibi bir kampanya yapmasını isterdiniz?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avealılara Mobil Ödeme ile Kahve Bedava konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avealılara Mobil Ödeme ile Kahve Bedava ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avealılara Mobil Ödeme ile Kahve Bedava ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "