Okunma

Avealılar’a Sigorta Dükkanım’dan İndirim


13 Mart 2012 Salı 16:07
Avealılar’a Sigorta Dükkanım’dan İndirim

Abonelerine fırsatlarla dolu bir dünya sunan Türkiye’nin en yenilikçi cep telefonu operatörü Avea, avantajlı kampanyalarına devam ediyor.

Mobil dünyanın tüm imkanlarını kullanarak “çoktan seçmeli sigorta” yaklaşımı ile müşterilerine evden, işten hatta yoldan sigorta ürünlerine ulaşabilme imkanı sunan www.sigortadukkanim.com; “Program Ortağı Sigorta Şirketleri”nin kasko poliçelerinde, Avea kurumsal hat sahiplerine yüzde 15 indirim avantajı ile sunmaya başladı.

Avea’nın www.sigortadukkanim.com işbirliği ile gerçekleştirdiği kampanya ile kasko sigortalarında yüzde 15 indirimli yapmak isteyen Avea kurumsal hat sahipleri, KRSIGORTA yazıp 5060’a SMS göndermeleri yeterli.

Gelen şifrenin ve kurumsal GSM hat numarasının www.sigortadukkanim.com kasko sigortası teklif sayfalarında belirtilen alanlara girilmesinin ardından, özel indirimli tekliflere online olarak ulaşılabilecek.

Hem içerik hem de fiyat tekliflerinin karşılaştırıldığı www.sigortadukkanim.com’da müşteriler, diledikleri anda poliçelerini online olarak düzenleyebilecek. Seçenekler arasından en uygun poliçeyi düzenlemek ise sadece 5 dakika yeterli olacak. Üstelik, satın alınan poliçeler yazıcıdan çıktı alındığı andan itibaren kullanıma hazır hale gelecek.

Kurumsal müşterilerine avantajlı çözümler geliştirmeyi her zaman öncelikleri arasında gördüklerini dile getiren Avea Kurumsal İş Birimi Direktörü Tunç Taşman, bu öncelik doğrultusunda geliştirilen bu işbirliği ile Avea kurumsal müşterilerinin sigorta hizmetlerini yüzde 15 indirimli alacaklarını belirterek; “AveaBiz platformu kapsamındaki marka ortaklıkları programımız olan “Avantaj Bizden” ile; kurumsal müşterilerimize GSM dışı fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.”

“Bugüne kadar bu platform üzerinden, kurumsal müşterilerimize; araç kiralamadan akaryakıta, kurye hizmetlerinden seyahate kadar birçok alanda, yüzde 50’ye varan indirimler ile şirket masraflarını azaltma imkanı sunduk. Sigortadukkanim.com ile gerçekleşen marka ortaklığımız ile; şirketler için oldukça önemli bir iş kaleminde, bir kez daha Avealı olmanın ayrıcalığını yaşatmaktan memnunuz” diye konuştu.

Kampanyayla sigortacılığın yeni ve farklı yüzünü milyonlarca kişiye modern, şık bir vitrinde sunduklarını belirten sigortadukkanim.com Genel Müdürü Ertuğrul Bul, “Avea ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği kapsamında, önümüzdeki dönemde kasko sigortasına ek olarak, yeni ürün ve avantajlarla Avea kurumsal hat sahibi müşterilerimizin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz” dedi.

Bilgi İçin: avea.com.tr
              facebook.com/avea
              twitter.com/avea
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avealılar’a Sigorta Dükkanım’dan İndirim konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avealılar’a Sigorta Dükkanım’dan İndirim ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avealılar’a Sigorta Dükkanım’dan İndirim ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "