Okunma

AveaMasters Programı ile Avea Ailesine Katılın


26 Aralık 2012 Çarşamba 19:24
AveaMasters Programı ile Avea Ailesine Katılın

Avea, genç yetenek programı AveaMasters ile gençlere iş dünyasının kapılarını sonuna kadar açıyor. Üniversitelerin 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencilerinin yanı sıra yeni mezunların da katılabileceği program iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmak isteyen gençleri davet ediyor.

Türkiye’nin geleceğini elinde tutan gençlere yatırım yapma amacıyla hayata geçirilen AveaMasters genç yetenekleri iş ve staj programları ile profesyonel yaşama hazırlıyor.

Gençler, başvurular tamamlandıktan sonra kişilik envanteri ve panel mülakatlarından oluşan bir değerlendirme sürecine tabi tutuluyor. Değerlendirme sonucunda AveaMasters’e katılma hakkı elde edenler ise dünyanın en büyük 500 GSM şirketi arasında yer alan bir kurumda staj ve Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecekler.

Başarı hikayesi yazacaklar

Programa katılan gençler ayrıca, Evreka Proje Yarışması’na da katılarak Avea yöneticilerinin koçluğunda profesyonel iş hayatının provasını yapma fırsatına sahip olacak.

Evreka Proje Yarışması’na yönelik eğitim süreci ise Mart 2013 döneminde başlayacak olup yarışma dahilindeki vaka çalışmaları Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirilecek.

Haziran ayında final heyecanının yaşanacağı süreç sonunda; iş hayatına bir adım daha yaklaşacak olan gençler; pazarlama, finans, teknoloji ve satış konularında yaratıcı çözümler üreterek, takım arkadaşları ile birlikte kendi başarı hikayelerini yazacaklar.

:: AveaMasters programına katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AveaMasters Programı ile Avea Ailesine Katılın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AveaMasters Programı ile Avea Ailesine Katılın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AveaMasters Programı ile Avea Ailesine Katılın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "