Okunma

AveaMasters Programıyla Gençler İş Hayatına Alışacak


17 Ocak 2012 Salı 13:05
AveaMasters Programıyla Gençler İş Hayatına Alışacak

Avea’nın Aralık 2011’de yeni yüzü ve ismi ile başlattığı genç yetenek programı AveaMasters’a kabul edilen gençler, uzun bir zamana yayılmış ve aşamalardan oluşan Evreka Proje Yarışması’na katılarak gelişim ve öğrenme yolunda önemli bir adım atacak, Avea yöneticilerinin koçluğu ile aynı zamanda iş yaşamının kapılarını aralayacaklar.

Üstelik, “Evreka!” demeyi tercih edenleri yarışmanın sonunda yurtdışı grup şirketlerinde bir haftalık telekom iş deneyimi de bekliyor olacak.

Mart ayında başlayacak Evreka’da; Nisan-Mayıs aylarında vaka çalışmaları gerçekleştirilirken Haziran ayında da finaller için yarışılacak. Gençler gerçek iş dünyasından pazarlama, teknoloji, finans ve satış vakaları ile yaratıcı çözümler üretecek takım arkadaşları ile başarı hikâyelerini yazacaklar.

Beş yıldır “Kırmızı Kuşak” adıyla sürdürdükleri programın 2012 yılında kendi içinde değişerek “AveaMasters” adıyla devam ettiğini belirten Avea İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın, “6. yılımızda gençlerin sektöre ve şirketimize gösterdiği ilgi bizleri gururlandırıyor, çok mutlu ediyor.”

“Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da birbirinden yaratıcı projelerin çıkmasını bekliyoruz. Avea ve mobil sektör adına çok önemli bir mihenk taşı olduğunu düşündüğümüz AveaMasters ile gençlere fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

En başarılı olanlara Avea Pazarlama Okulu kapılarını açacak!

Evreka Proje Yarışması ile zorlu bir eğitim ve eleme sürecinin sonunda en iyiler arasında yer almayı başaranlar, uzun vadede Avea Pazarlama Okulunda da eğitim görmeye hak kazanacak.

Kariyerini Pazarlama alanında yapmak isteyenlerin teorik ve pratik pazarlama bilgileriyle donatılmasını hedefleyen sınıf eğitimi, online eğitim ve projelerden oluşanaltı aylık bir eğitim sürecini içeren Avea Pazarlama Okulunun öğrencileri, alanında uzman eğitmenlerden aldıkları eğitimlerle donanımlı birer pazarlama profesyoneli olma yolunda önemli adımlar atacaklar.

AveaMasters Programına katılan tüm gençler kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifre ile http://www.aveamasters.com adresine giriş yaparak Evreka Proje Yarışmasına başvuru yapabilecek.

avea.com.tr

facebook.com/avea

twitter.com/avea

Bilgi İçin: www.aveamasters.com
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AveaMasters Programıyla Gençler İş Hayatına Alışacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AveaMasters Programıyla Gençler İş Hayatına Alışacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AveaMasters Programıyla Gençler İş Hayatına Alışacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "