Okunma

Avea’nın Genel Müdürü Değişti!


10 Haziran 2009 Çarşamba 19:14
Avea’nın Genel Müdürü Değişti!

ANKA Haber Ajansı kaynaklı habere göre Avea’nın üst yönetiminde değişikliğe gidildi. Haberde Türk Telekom Yönetim Kurulu’nun bugün yaptığı toplantı sonrası Avea Genel Müdürü Cüneyt Türktan’ın yerine Erkan Akdemir’in getirildiği belirtiliyor. Bilişim sektörünün yakından tanıdığı bir isim olan Erkan Akdemir, 2002’den itibaren özelleştirme sonrasına kadar olan dönemde Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı görevini yürütmüştü. Özelleştirme sonrası bir dönem KabloNet’in Yönetim Kurulu Başkanlığı‘nı üstlenen Akdemir son olarak Cisco Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.


Avea CEO’su Cüneyt Türktan yerini Cisco Türkiye Genel Müdürü Erkan Akdemir’e bıraktı.

Haberi hazırladığımız saatlerde Türk Telekom ve Avea tarafından resmi bir açıklama henüz yapılmış değildi. Halen Turkcell Genel Müdürü olarak görev yapan Süreyya Ciliv de geçmişte yine bilişim sektöründe faaliyet gösteren Microsoft Türkiye’nin Genel Müdürü olarak görev yapmıştı.

:: Genel müdür değişikliği Avea’ya neler getirir?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Avea’nın Genel Müdürü Değişti!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    avea nın müşteri temsilcileri ve verdiği hizmet tek kelimeyle rezil hatta rezil ötesi avea kullanıcısı olarak berbat bir operatör olduğunuzu söylemek isterim müşteri hizmetlerinde tam 40 dakika bekletildim 05.08.2011 tarihli faturamın tutarını pıretesto ediyorum aradığımız numaraları döndürüp dödürüp bize faturalandırıyorsunuz bunun konturol edlip düzeltilmesini istiyorum müşteri hizmetlerinde bekletildiğim 40 dakika faturama yansırsa ödemeyeceğim gerekirse sizi dava edeceğim bu rezil operatörün bir an önce toparlanmasını istiyorum

    Nur YURDUSEV ERCAN .

" Avea’nın Genel Müdürü Değişti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’nın Genel Müdürü Değişti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’nın Genel Müdürü Değişti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "