Okunma

Avea’nın Teknoloji Parkı


31 Mayıs 2009 Pazar 09:31
Avea’nın Teknoloji Parkı

Cep telefonu deyip geçmeyin, cebinizdeki küçük cihazlar hayatımızın sesli iletişim anlamında vazgeçilmezleri arasına girdiği gibi yakın zaman içinde yakınsama ile birlikte gerek ses, gerekse veri olarak vazgeçilmezlerimiz arasındaki yerini alacak. Dünyada bir süredir devam eden yakınsama fırtınasında mobil genişbant 3G ile Türkiye’de fırtınanın etki alanına girmiş olacak. Avea bu ve benzeri teknoloji odaklı geliştirmelerini bundan böyle yeni kurduğu ve hizmete aldığı Avea Teknopark’ta sürdürecek. Avea’nın adeta yeni teknoloji parkıyla ilgili detayları Avea Kıdemli Şebeke Müdürü Kemal Erman’dan aldık.

İzleyin.

:: Avea Teknopark’tan hangi yeniliklerin geliştirilmesini bekliyorsunuz?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea’nın Teknoloji Parkı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’nın Teknoloji Parkı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’nın Teknoloji Parkı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "