Okunma

Avea’ya Bir Ödül Daha


04 Aralık 2011 Pazar 13:30
Avea’ya Bir Ödül Daha

Avea, Anadolu kentlerini teknolojiyle buluşturan projesi, “Memleketim Anadolu, İşim Teknoloji” ile Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden birinin sahibi oldu.

Active ACADEMY 9. Uluslararası Finans Zirvesi’nin düzenlediği Active ACADEMY Ödülleri’nde Avea, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü’ne layık görüldü.

Kazandığını topluma verme ilkesiyle yola çıkan, başarısını ticari kriterlerle birlikte topluma sağladığı faydalarla pekiştiren kurumlara verilen, kategorisinin en prestijli ödülü olan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü’nü Avea Strateji ve İlişkiler Direktörü Tolga Kılıç aldı.

Eski Başbakan Yardımcısı ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren’in Başkanlığı’nı yaptığı jüride, Yıldız Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih Durer, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Osman Gürbüz, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Niyazi Berk, Bankalar Yeminli Murakıpları Vakfı Başkanı Muhsin Yener Gürmen yer aldı.

– Basın Bülteni
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avea’ya Bir Ödül Daha konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’ya Bir Ödül Daha ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’ya Bir Ödül Daha ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "