Okunma

Avea’ya Yeni Kurumsal İletişim Direktörü


11 Kasım 2014 Salı 07:00
Avea’ya Yeni Kurumsal İletişim Direktörü

Uzun yıllar, Zarakol İletişim Hizmetleri A.Ş.’de, Medya İlişkileri Direktörü olarak görev yapan Eren İnançer Luş; 3 Kasım 2014 tarihi itibariyle Avea Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlendi.

Eren İnançer Luş, Avea’ya katılmadan önce, Zarakol Halkla İlişkiler A.Ş. bünyesinde; finans, bankacılık, GSM, hızlı tüketim ürünleri, eğitim, enerji, ilaç gibi farklı sektörlerin lider kurumlarının medya direktörlüğü görevini yürüttü.

Eren İnançer Luş; Avea’daki görevi kapsamında; kurumsal iletişim stratejilerinin belirlenmesi, kurumsal sorumluluk projelerinin yürütülmesi, sponsorluklar gibi alanlardan sorumlu olacak.  İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Eren İnançer,  Luş yüksek lisansını, yine aynı üniversitenin Halka İlişkiler Bölümü’nde tamamladı.

:: Kurumsal tarafta Avea’dan beklentileriniz neler? 
Yorum yazın

4 yorum - “Avea’ya Yeni Kurumsal İletişim Direktörü”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba;

  Ailemize hayirli ugurlu olsun, basarilarinizin devamini diliyorum.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Luş ne demek acaba ??

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Guzel

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bu yönetici bayanların isimleri neden hep böyle bir garip oluyor? 🙂

" Avea’ya Yeni Kurumsal İletişim Direktörü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avea’ya Yeni Kurumsal İletişim Direktörü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avea’ya Yeni Kurumsal İletişim Direktörü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "