Avengers 2 Sonrası Hulk Filmi Gelebilir


08 Mayıs 2014 Perşembe 14:20
Avengers 2 Sonrası Hulk Filmi GelebiliryazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Avengers 2 Sonrası Hulk Filmi Gelebilir”

  1. RoyalDeviL dedi ki:

    hulk için daha mantık çerçevesi içinde bir kurgu gelişirse hasilatı güzel yapabilir ama gene aynı tarz da gelirse daha vasat bir hasilat yapabilir zira artık mantıksız kuru kuru süper kahramanlara bakmıyor millet örnek x men verilebilir örnek spider man verilebilir. (spider görüldüğü gibi tekrar çekilde ve mantıklı bir şekilde en basitten ağlar artık atardamarından değil makineden çıkıyor.)

" Avengers 2 Sonrası Hulk Filmi Gelebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avengers 2 Sonrası Hulk Filmi Gelebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avengers 2 Sonrası Hulk Filmi Gelebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "