Okunma

AverMedia AverLife Cinema Video İnceleme


06 Aralık 2010 Pazartesi 13:30
AverMedia AverLife Cinema Video İnceleme

İnternet hızlarının daha önceki dönemlere göre artması ve kullanımın yaygınlaşması ile insanlar film ve dizi arşivleri oluşturmaya başladılar.

Harici disklerde ve USB flash belleklerde bulunabilen bu filmleri izlemek için bilgisayara ve monitöre bağımlı kalmak sıkıntılı olabiliyor.

Tüm televizyon modelleri de USB arayüzüne ya da kart okuyucuya sahip olmadığı için, film keyfini televizyonda yaşayabilmenin yolu medya oynatıcılardan geçiyor.

Ergonomik Boyutlar

AverMedia markasını taşıyan AverLife Cinema adlı medya oynatıcı ufak boyutlarıyla dikkat çekiyor. Epey sade bir görünümü olan ürünün üzerinde USB ve kart okuyucu yer alıyor.

Görüntü çıkışları da gayet zengin olan AverMedia AverLife Cinema‘nın video incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Güncelleme: AverMedia yetkilileri, AverMedia Averlife Cinema ürününün Türkiye’de satılacak olan modellerinde Türkçe desteği olacağı bilgisini verdiler.

Teknik Özellikler

 

 

AverMedia AverLife Cinema

Medya Oynatıcı

Desteklenen ses biçimleri: MP3, OGG, WAV
Desteklenen video biçimleri: MPG, AVI, RM, RMVB, MPEG1, MPEG2, XVID, DIVX, MP4, DAT, MOV, MJPEG
Desteklenen resim biçimleri: JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF
Desteklenen altyazı biçimleri: SRT, SUB, SMI, SSA, TXT
Bağlantılar: Composite Video, Component, HDMI 1.3
Kart yuvaları: SD, MMC, MS
Harici bellek girişi: USB

:: Evinize bir medya oynatıcı almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" AverMedia AverLife Cinema Video İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere AverMedia AverLife Cinema Video İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda AverMedia AverLife Cinema Video İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "