Okunma

Avrupa Devi, SadeceHosting’i Satın Aldı!


07 Mayıs 2013 Salı 06:56
Avrupa Devi, SadeceHosting’i Satın Aldı!

Türkiye’nin en büyük veri merkezlerinden biri olan ve binlerce web sitesini bünyesinde barındıran SadeceHosting, bu alanda Avrupa’nın en büyüklerinden biri olan TelecityGroup tarafından satın alındı.

Ana merkezi Londra’da olan TelecityGroup, Amsterdam, Dublin, Frankfurt, Helsinki, Londra, Manchester, Milano, Paris ve Stockholm dâhil Avrupa’nın 35 önemli noktasında hizmet veriyor.

Bu satın alma ile beraber SadeceHosting müşterileri, TelecityGroup imkanlarıyla beraber katma değeri yüksek veri merkezi hizmetini almaya devam edecekler.

Satın almanın detayları konusunda SadeceHosting CEO’su Selçuk Saraç‘tan detaylı bilgileri alıp, okurlarımızla paylaşacağız. 

:: SadeceHosting’in bu işbirliği için neler düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Avrupa Devi, SadeceHosting’i Satın Aldı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bundan yaklaşık 12 yıl önce icq dan “selçuk servera şunu ekler misin?” vs. tadında taleplerimiz olurdu. Düzgün, titiz çalışma ve gerekli/doğru yatırımları yapan insanlar 10 yıl gibi kısa bir süre içerisinde hak ettikleri değeri kazanıyorlar. Tebrikler.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Telecity uzun vadede yatırımı beklerse sadece hosting için türkiyede iyi sonıçlar alır

 3. SDN Okuru dedi ki:

  HAyırlı olsun Selçuk ilk günden beri nasıl bir emek verip bu sistemi bu noktaya getirdiğini çok iyi biliyoruz. Allah muvaffak etsin.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Yerli yabancı diye bir şey yok kim parayı bastırırsa o alıyor ürünlerimizin yabancı ülke firmalarından rağbet görmesi bir değer olması güzel bir şey yeni değerler yaratmak güzel şey herşeyi milliyetçilik ekseninde değerlendirmemek lazım bizde aynı şekilde yabancı ülkelerde yatırım yapıyoruz Ortadoğu ve emea bölgesinde inşaat gıda tekstil alanında yatırımlarımız var onların firmalarını modernize edip ortak oluyoruz dünyada artık güçlü firmalar kendilerine yeni pazarlar arıyorlar ve bu pazarlar gelişmekte olan ülkeler oluyır bizde bu rotada ilerliyoruz ve daha az gelişmiş ülkelere yöneliyoruz.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Çok kötü. Türk olarak elimizde hiçbirşey kalmadı.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Hep yabancı yeterrrrr artık.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Bütün şirketler yabancılaşıyor. hayırlısı olur umarım. netdirektteyiz memnunuz.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiye yatırım konusunda çok revaçta olan bir ülke. Uzun vadede bu yatırımlar ne getirir bilinmez ama dünya devlerini ülkemizde görmek güzel.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  sadeceHosting’ den memnunum aslında, avrupa ortalamasının üstünde fiyatları vardı, umarım bu alımdan sonra fiyatları ucuzlar.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Bence bu kötü oldu sonuçta yerli veri merkezi önemli. Neyse Net İnternet hala duruyor.

" Avrupa Devi, SadeceHosting’i Satın Aldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avrupa Devi, SadeceHosting’i Satın Aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avrupa Devi, SadeceHosting’i Satın Aldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "