Okunma

Avrupa ile Aynı Dili Konuşacağız – VİDEO


23 Şubat 2010 Salı 12:21
Avrupa ile Aynı Dili Konuşacağız – VİDEO

Türk Telekom, Avrupa Otomotiv Endüstrisi‘nin ENX (European Network eXchange) sertifikasyonunu alarak TT ENX hizmetini duyurdu.

Alınan bu sertifikasyonla ENX, Türk Telekom‘un şebeke iletişiminin yeterlilik seviyesini ve TT ENX hizmetinin sektörel bazda Türkiye ile Avrupa arasında ticaret köprülerinden birisini oluşturabileceğini onaylamış oldu.

TT ENX hizmeti, Otomotiv Sanayi Derneği (OSD) ve Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) işbirliği ile hayata geçiriliyor.

Videoyu İzleyin

Türk Telekom‘da Operasyondan Sorumlu Başkan olarak görev yapan Celalettin Dinçer ile yaptığımız röportajda, bu servisi ve ülkemize yaptığı katkıyı konuştuk.

Nasıl Çalışıyor?

TT ENX, sektör tabanlı güvenli bir VPN (virtual private network) hizmeti sunuyor.

Bu hizmetle, Avrupa otomotiv endüstrisi ağı ENX‘e bağlı olan Türk otomotivciler, finanstan sigortacılığa, medya ajanslarından reklam ajanslarına uzanan geniş yelpazede yer alan otomotivle ilişkili tüm kurumlarla ve tedarikçilerle, etkin ve güvenli bir şekilde iletişim olanağı bulacaklar.

:: VPN’in nimetlerinden faydalanıyor musunuz? Forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avrupa ile Aynı Dili Konuşacağız – VİDEO konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avrupa ile Aynı Dili Konuşacağız – VİDEO ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avrupa ile Aynı Dili Konuşacağız – VİDEO ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "