Okunma

Avrupa’da İlk Deneyim Merkezi Türkiye’de


02 Aralık 2011 Cuma 08:00
Avrupa’da İlk Deneyim Merkezi Türkiye’de

HP, satış sonrası servis hizmetlerindeki liderliğini sürdürme çalışmaları kapsamında yatırımlarına devam ediyor. Yatırımları kapsamında Avrupa’nın ilk Çözüm ve Deneyim Merkezi’ni dün İstanbul-Mecidiyeköy’de açan HP, bu merkez ile satış, bakım ve servis alanlarında entegre bir hizmet sunmayı hedefliyor. 

Merkez İstanbul ardından 2012’nin ilk yarısında Paris, Londra, Riyadh ve Dubai’de açılacak. Merkezin açılışına; HP Avrupa, Ortadoğu ve Afrika(EMEA) Kişisel Sistemler Grubu Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Cador, HP Avrupa, Ortadoğu ve Afrika(EMEA) Kişisel Sistemler Grubu Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Gilbert Rossi, HP Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika(MEMA) Kişisel Sistemler Grubu Başkan Yardımcısı Antoine Barre ve HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık katılım gösterdi.

Toplantı sonrası ShiftDlete.Net’in sorularına yanıt veren HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, bu merkezde kazanacakları deneyimle farklı illerde de benzer merkezlerin açılabileceğini söyledi. İşte Ayık ile yaptığımız röportaj:

:: HP ürünlerini nasıl buluyorsunuz?

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avrupa’da İlk Deneyim Merkezi Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avrupa’da İlk Deneyim Merkezi Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avrupa’da İlk Deneyim Merkezi Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "