Okunma

Avustralya’da Sular Durulmuyor


13 Şubat 2010 Cumartesi 11:02
Avustralya’da Sular Durulmuyor

Avustralya‘da hükümetin bazı internet sitelerine getirdiği erişim kısıtlamaları ile başlayan protestolar devam ediyor. Bu protestolar sonucunda Avustralya hükümetine ait internet sitelerine giriş imkansız hale geldi. Protestoları yapan ve kendilerine Anonim adını veren bu grubun yaklaşık 500 kişi olduğu ve saldırılarını DDoS yöntemiyle yaptığı ortaya çıktı. Hükümetin internet konusunda kullanıcıyı özgür bırakması gerektiğini savunan grup, protestolarına ve çalışmalarına devam edeceğini açıkladı.

 


Avustralya’daki sanal atakların hükümeti yıldırıp yıldırmayacağı merak konusu.

:: Bu tarz protestolar sizce amacına ulaşıyor mu?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Avustralya’da Sular Durulmuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Avustralya’da Sular Durulmuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Avustralya’da Sular Durulmuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "