Ay Yıldız, Türk Telekom Mobile Oluyor


26 Kasım 2012 Pazartesi 11:21
Ay Yıldız, Türk Telekom Mobile Oluyor

Türk Telekom ile KPN Group Belgium/BASE Belçika’daki Türklerin daha iyi iletişim hizmeti alabilmesi için güçlerini birleştirerek yeni bir işbirliğine imza attı.

İmzalanan anlaşma kapsamında; 2003 yılındaki adıyla BASE’in Belçika’da yaşayan Türklerin hem Belçika’da hem de Türkiye’de uygun fiyata iletişim kurmaları amacıyla hayata geçirdiği Ay Yıldız, Türk Telekom Mobile oluyor.

Gerçekleşen işbirliği ile mevcut Ay Yıldız müşterileri 26 Kasım 2012 itibariyle “Türk Telekom Mobile” müşterisi olacak ve Belçika’dan Türkiye’yi (Türkiye’deki cep numaralarını dakikası 20 kuruşa, sabit hatları ise dakikası 10 kuruşa) uygun fiyatlara arama şansına kavuşacaklar.

Belçikayı aramakla Türkiye’yi aramak arasında hiçbir ücret farkı olmayıp, “Türk Telekom Mobile” aboneleri her iki ülke ile yaptıkları görüşmeler için aynı ücreti ödeyecekler. Aboneler sabit tarafta Türk Telekom’un gücünün yanısıra mobi tarafta ise Türk GSM pazarının en yenilikçi ve genç operatörü Avea’nın şebekesinden de yararlanma şansı bulacaklar.

Yeni faturalı Türk Telekom Mobile aboneleri için Belçika ve Türkiye’yi aramak aynı fiyata

Türk Telekom Mobile’ın Belçika pazarına girmesiyle birlikte faturalı hat kullanıcıları için yepyeni fırsatlar sunulacak. Türk Telekom Mobile tarafından sunulan tarifelerle kullanıcılar Belçika’daki veya Türkiye’deki operatörlerle, hatta Belçika’ya komşu ülkelerdeki hatlarla (Fransa, Hollanda, Almanya) aynı fiyat üzerinden konuşma şansını elde edecekler.

:: Türk Telekom ile KPN Group Belgium/BASE’in anlaşması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Ay Yıldız, Türk Telekom Mobile Oluyor”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Almanyadan arayan 0541 le başlayan numara varmı beni arıyor onun için soruyorum öyle olyrmu

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Almanyadan arayan 0541 le başlayan numara varmı beni arıyor onun için soruyorum öyle olyrmu

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Allah razı olsun. Belçika da karşı tarafı arayıp ta karşı taraf açmadığında direkt telesekreter girer ve senin 25 cent çöpe gider. Bunu düşündüğünde gerçekten hesaplı bi iş olmuş. Sizin söylediğiniz kampanyalar Belçika da yok. Almanya da 1 euroya samsung galaxy s3 alırken burada ben 650 euro ödemek zorundayım.
  Avrupa ya Tr den bakıldığında herşey güllük gülistanlık zannedersin ama ben şu kadarı söyleyeyim daha 3G olayı burada yok burası Belçika Limburg bölgesi.
  TR teknolojinin kullanımı konusunda buradan çok daha iyi. Burada hala bankacılıkta eski numaratörler kullanılıyor. Bunu biliyormusunuz?

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Bu turkcell olsun telekom olsun avrupada 5 10 euroya sınırsız hizmet sunarken kendi özvatanında astronomik rakamlara hizmet veriyorlar bunlar hangi zihniyete hizmet ediyor yoksa türk adını kullanıp türk düşmanlığımı yapıyorlar bunu irdelemek lazım böyle bişi varsa ki var bunları türkiyeden göndermek lazım

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  Ülkemiz için bişi yapılsa şaşarım şehir merkezindeyim hala fiber yok.

" Ay Yıldız, Türk Telekom Mobile Oluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ay Yıldız, Türk Telekom Mobile Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ay Yıldız, Türk Telekom Mobile Oluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
 2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
 3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
 4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
 5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
 6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
 7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!