Okunma

Aylak Ofis Çalışanı mısınız?


14 Haziran 2009 Pazar 20:46
Aylak Ofis Çalışanı mısınız?

iPhone için yapılan ücretsiz oyunlardan en yenisi Paper Toss. Birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de en çok indirilen uygulamalardan biri olan oyunun konusu ise son derece basit. Ofis ortamında boş boş oturan karakterinizin, çöp kutusuna buruşturulmuş kağıdı atmasını sağlamak.

Zorluk Seviyeleri

3 zorluk derecesi mevcut. Alışmak için önce kolay olan seçeneği (Easy) tıklamanızı öneririz.

Gerçeğe Çok Yakın

Kağıdı fırlatırken hem hızınızı hem de yönünüzü iyi ayarlamanız gerekiyor. iPhone‘un dokunmatik ekranı, bu hassaslığı son derece başarılı bir şekilde oyuna yansıtıyor.

Rüzgar Hızını Ölçün

Kağıdı gönderirken, pervaneden üflenen havanın da etkisini hesaba katmanız gerekiyor. İşin en eğlenceli tarafı da o zaten.

Bi Sağdan Bi Soldan

Oyundan sıkılmamanız için yapımcılar, pervaneyi bir sağa bir sola alıyorlar. Oyunda en beğendiğimiz detaylardan biri de, siz kağıdı çöp kutusuna atmak gibi ulvi bir görevle uğraşırken çalan telefona cevap vermemeniz ve bir süre sonra telefonun susması, harika olmuş.

:: Bu oyun size göre mi?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Aylak Ofis Çalışanı mısınız? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aylak Ofis Çalışanı mısınız? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aylak Ofis Çalışanı mısınız? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "