Okunma

Aylık Burç Yorumunuz Cebinizde


25 Mayıs 2009 Pazartesi 19:01
Aylık Burç Yorumunuz Cebinizde

Bircomobile tarafından geliştirilen Astroloji Rehberi, aylık burç yorumlarını cep telefonunuza getiriyor. Astroloji Rehberi sayesinde, Astrolog R.Hakan Kırkoğlu’nun hazırladığı burç yorumlarını cep telefonunuza kolayca yükleyebiliyor, burcunuza ilişkin o ay için merak ettiğiniz her şeyi dilediğiniz yer ve zamanda takip edebiliyorsunuz.


Astroloji Rehberi uygulamasıyla burcunuza özel yorumlar telefonunuzda.

Bircomobile Astroloji Rehberi, ayın her haftası için burcunuza özel olarak hazırlanan detaylı aşk, iş ve sağlıkla ilgili yorumlar içeriyor. Burçlarını takip edenlerin yakından tanıdığı R. Hakan Kırkoğlu’nun anlatımıyla, yıldızların söylediği her şeyi cep telefonunuza kadar getiren Astroloji Rehberi, Java uyumlu tüm cep telefonlarında çalışıyor.

Cep telefonuna bir kez indirdikten sonra internet bağlantısına gerek duymadan çalışabilen Astroloji Rehberi’ni uygulamapazari.com adresinden cep telefonunuza indirebileceğiniz gibi, dilerseniz HK (içinde bulunduğunuz ayın adı) (Örneğin HKMAYIS) yazıp 2580’e göndererek de telefonunuza indirip yükleyebiliyorsunuz. Uygulama 2.67 TL/20 kontör olarak ücretlendiriliyor.

:: Burç yorumlarınızı düzenli takip ediyor musunuz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Aylık Burç Yorumunuz Cebinizde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Aylık Burç Yorumunuz Cebinizde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aylık Burç Yorumunuz Cebinizde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "