Okunma

Az Gören Çocuklar için Neler Yapılıyor?


10 Haziran 2016 Cuma 09:11
Az Gören Çocuklar için Neler Yapılıyor?

Türk Telekom, uzun zamandır devam ettirdiği Günışığı Projesi kapsamında, sadece yüzde 1 ve 10 arası gören yani az gören çocuklara yardım ediyor.

Türkiye çapında pek çok bölgede aktif olarak işleyen projede Türk Telekom, ailelere tablet temin ediyor ve bu tabletten erken yaşta çocuklara eğitimler veriliyor.

Eğitim sürecini daha da hızlandırmak adına oyun ile eğitim fikrini benimseyen Türk Telekom, Günışığı Projesi kapsamında yeni oyunlarını da tanıttı.

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Doktor Coşkun Şahin ile keyfli bir röportaj hazırladık. Günışığı Projesi’nin öncülerinden olan Coşkun Beyle, projenin detaylarını konuştuk. İyi seyirler…

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Az Gören Çocuklar için Neler Yapılıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Az Gören Çocuklar için Neler Yapılıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Az Gören Çocuklar için Neler Yapılıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "