Babalara İyi Bakan Kampanya


07 Mayıs 2010 Cuma 13:20
Babalara İyi Bakan Kampanya

Babalar Günü’nde hediye olarak Philips erkek bakım ürünlerini tercih edenlere bir hediye de Philips’ten geliyor. 21 Mayıs  21 Haziran tarihleri arasında toplamda 100 TL değerinde Philips erkek bakım ürünü satın alanlara Mobil Sağlık Paketi hediye ediliyor.

Mobil sağlık paketinden sadece babalar değil bu pakete sahip olan 18-64 yaş arasındaki herkes faydalanabiliyor. 64 yaş üzeri kişiler ise acil durum sigortası dışındaki hizmetlerden faydalanabiliyorlar. Kampanya kapsamında hediye edilen Mobil Sağlık Paketi ile 1 yıl boyunca 7 gün 24 saat sağlık danışmanlığı, ambulans, ilk yardım ve hastane organizasyonu hizmetlerinden bedava yararlanırken; 2 bin TL‘lik acil durum sigortasına da sahip oluyorlar. Ayrıca Mobil Sağlık Paketi sayesinde anlaşmalı hastanelerdeki sağlık hizmetlerinden de indirimli olarak faydalanabiliyorlar.

 

 

Kampanya kapsamında 20 Mayıs’tan 01 Temmuz’a kadar Philips Ambilight TV satın alanlar, ürünle birlikte kendilerine iletilen şifre ile Digitürk müşteri hizmetlerini arayarak ücretsiz olarak aboneliklerini başlatabiliyor.

 Ambilight teknolojisi ve Full HD özelliği sayesinde gerçeğe yakın görüntüler sunan Philips Ambilight TV’ler yeşil sahaları adeta evlere taşıyor. Ambilight TV Kampanyası babanızla beraber 11 Haziran’da başlayacak Dünya Kupası maçlarını full HD izleme fırsatı sunuyor.

 Patenti Philips’e ait olan ve TV izleme deneyimini bir üst seviyeye çıkaran Ambilight teknolojisi, ekranın arkasından duvara bir ışık hüzmesi yansıtarak ekranı genişletiyor ve TV’nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlıyor. Ortam ışığı, izleyiciyi görüntünün içine çekiyor, daha büyük bir görüntü boyutu hissi veriyor ve izleme keyfine etkileyici bir katkıda bulunuyor.

:: Babalar günü yaklaşıyor, tavsiye ettiğiniz hediyeler nelerdir?

 

 

 

 

 
yazarAhmet Dokuzmegapiksel

SDN'de çok sık yazmasa da, yazdığında taşı gediğine oturtan Ahmet Dokuzmegapiksel, sitenin ilk yazarları arasında olup, evli ve 3 çocuk babasıdır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Babalara İyi Bakan Kampanya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Babalara İyi Bakan Kampanya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Babalara İyi Bakan Kampanya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?