Okunma

Baba Olmak Bir Sanattır


19 Haziran 2009 Cuma 09:30
Baba Olmak Bir Sanattır

Baba olmanın “çocuk sahibi olan erkek”ten öte çok daha derin bir anlam taşıdığına ve “gerçek” bir baba olmak için çok özel becerilere sahip olmanın gerektiğine inanan Sony Handycam, babaların çocuklarıyla beraber geçirdikleri mucizelerle dolu anların yakalanıp saklanması için gereken teknikler bütünü olan “Babaology”i Türkiye’ye getiriyor!


Baba olma tekniklerinden biri; Low-Li

Sony Handycam, dünyada bugüne kadar sadece seçilmiş insanların himayesindeki “gerçek bir baba” olmayı sağlayan teknikleri bir araya getiren interaktif bir eğitim ile tüm babaların ve baba adaylarının hizmetine sunuyor.


Uzakdoğu öğretileri hiç bu şekilde yorumlanmamıştı.

HIDEFI Adası’ndaki Babaology Merkezi’nde, yüzyıllardır süre gelen çok özel teknikleri bir araya getirerek geliştiren Baba Olma Sanatı Sensei; B.O.S.S, 3S kuralı çerçevesindeki öğretilerini babaology.com internet sitesinden babalarla paylaşıyor. Babalar ve baba adayları, siteden hem bugüne kadar büyük bir gizlilikle saklanan “Babaology” tekniklerini öğreniyor hem de öğrendiklerini özel antremanlarla test etme fırsatı buluyor.

:: Tanıdığınız ‘babalar’ bu tekniklerin hangilerini uyguluyor?

Bilgi için: Babaology
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Baba Olmak Bir Sanattır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Baba Olmak Bir Sanattır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Baba Olmak Bir Sanattır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "