Okunma

Back to the Future Wii İçin Onaylandı


25 Ağustos 2011 Perşembe 06:00
Back to the Future Wii İçin Onaylandı

Bölümler halinde PC için çıkış yapan Back to the Future, hatırlarsanız geçtiğimiz Haziran ayında 5. bölümün yayınlanması ile sona erdi.

Bugün ise yapımcı firma Telltale Games, serinin Nintendo Wii platformunda da görücüye çıkacağını onayladı. Tüm bölümlerin içinde olduğu Back to the Future paketi, Kuzey Amerika’da Ekim ayında Wii kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Avrupa içinse henüz bir tarih verilmedi.

Şimdilik Avrupa için herhangi bir gelişme olmasa da oyunun Kuzey Amerika’da 20 dolar etiket fiyatına sahip olacağı kesinleşti.

Back to the Future’ın Wii’ye gelmesi ise Telltale Games tarafından geliştirilen The Walking Dead ve Jurassic Park oyunlarının da Wii’ye gelebilecek olma ihtimalini aklımıza getirmedi değil.

:: Bundan sonra Telltale Games oyunlarını sizce Wii’de görebilir miyiz?

 

 
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Back to the Future Wii İçin Onaylandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Back to the Future Wii İçin Onaylandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Back to the Future Wii İçin Onaylandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "