Okunma

İşte Yeni Geleceğe Dönüş Macerası!


03 Aralık 2010 Cuma 08:15
İşte Yeni Geleceğe Dönüş Macerası!

Telltale Games‘in, bir sinema fenomenini oyun haline getirdiğini daha önce duyurmuştuk. Macera türünde başarılı yapımlara imza atan firmanın yeni projesi olan Back to the Future, şüphesiz filmin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor. Yeni bilgileri açığa çıkan oyun için bir de video yayınlandı. (Geleceğe Dönüş Oyun Oldu)

 

Geleceğe Dönüş Geri Döndü!

#http://download.gametrailers.com/gt_vault/13337/t_backttf_debut_excl_1pt21.flv#

 

PC, PS3, MAC ve iPad için geliştirilen yapımda, klasik üçlemenin devamında yeni bir senaryo ile karşılaşacağız. Marty, zamanda yolculuk makinesinin sahibi Emmett Brown‘ı kurtarmak için, farklı zamanlara gidip, sıra dışı bir macera yaşayacak. Telltale Games’in birçok yapımında olduğu gibi, Back to the Future da dizi olarak sürecek. İlk bölüm bu ay, ertesi bölüm ise Şubat’ta yayınlanacak…

:: Geleceğe Dönüş’ün yeni oyunu ilginizi çekiyor mu?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşte Yeni Geleceğe Dönüş Macerası! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Yeni Geleceğe Dönüş Macerası! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Yeni Geleceğe Dönüş Macerası! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "