Okunma

Bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı


25 Ocak 2020 Cumartesi 20:26
Bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı

Abonelik imkanıyla beraber Arçelik su arıtma cihazının yeteneklerine videomuzda göz atıyoruz. Abonelik sistemiyle bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı videomuzda!

Su arıtma cihazları genellikle benzer özelliklere sahip olsa da, kullanıcılar için önemli konuların başında uzun süreli kullanımda filtre başta olmak üzere ürünlerle ilgili kesintisiz destek. Arçelik su arıtma cihazına abone olduğunuzda, filtre değiştirme ve servisle uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Aylık sabit ödeme ile ürünü kiralar gibi, servis hizmetini de beraberinde alıyorsunuz. Uzun kullanımda filtre değişimlerine ücret ödemiyorsunuz. Filtreler de Arçelik tarafından takip ediliyor ve 6 ayda bir ücretsiz değiştiriliyor.
Bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı 3140 SFC özellikleri ve abonelik sistemiyle bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı

Videomuzda hem Arçelik su arıtma cihazı özelliklerine hem de abonelik sistemine videomuzda yakından bakıyoruz. İyi seyirler…

Arçelik su arıtma cihazı abonelik sistemi

Arçelik Su Arıtma Abonelik Sistemi ile cihaz satın almanıza ve filtre bakımını takip etmenize gerek kalmadan sağlıklı ve temiz su istediğiniz her an sizinle.

Sadece aylık sabit ücret karşılığında sahip olacağınız üstün Arçelik Su Arıtma teknolojisi sağlıklı su ihtiyacınızı karşılarken, filtre değişim zamanlarınız Arçelik Uzman Servisleri tarafından takip edilir; filtre değişikliği ve cihaz bakımı size uygun olan zamanda ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Abonelik sistemiyle bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Arçelik su arıtma cihazı nasıl arıtma yapıyor?

Plastik şişelerdeki suların dolum koşulları yüzünden suyun içerisine karışan kimyasal maddeler ve bulunduğu ortamda ısı arttıkça taşıdığı gıdalara geçen çeşitli kimyasallar (BPA ve benzeri) sağlık problemlerinin önünü açabilmektedir.

Arıtma su sayesinde sadece içtiğiniz suyun değil, yıkama ve pişirme işlemi sırasında kullandığınız suyun da mikrobiyolojik kirlilik unsurları ve ağır metaller içermediğinden emin olabilirsiniz.

Yeni teknolojisi ile 4 aşamalı bir arıtma sistemine sahip Arçelik su arıtma cihazları; ilk aşamada suda bulunan toz, kum gibi tortular ve partikülleri arıtır. İkinci aşamada zararlı molekülleri karbon tüpleri sayesinde ayrıştırır. Üçüncü aşamada ise su arıtmada en güvenilir yöntem olan NSF (National Sanitation Foundation) sertifikalı Ters Osmoz teknolojisi ile mikro partikülleri ve ağır metalleri tutar. Üçüncü aşamadan sonra filtrelenen su, BPA (Bisfenol A) içermeyen ve yüksek saklama kapasitesi sunan su tankında depolanır. Dördüncü filtreleme ise musluğu açtığınız anda devreye girerek son bir filtreleme gerçekleştirir. Böylece musluğu her açtığınızda taze ve sağlıklı su tükettiğinizden emin olursunuz.
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

28 yorum - “Bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı”

 1. Anonim dedi ki:

  her zaman olduğu gibi . sosyal olmayan bir devlet de temiz suya bile para ödersin. hayat parası olana güzel. ama gelişmiş ülkelere bakın hani o battı dediğiniz iskandinav ülkelerine. sıradan asgari ücretli bir vatandaş bile çok iyi bir hayat standartına sahipdir. ama sorsan bizimkiler hak hukuk adalet vs vs vs

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  ürünün fiyatından kimse bahsetmemiş , arçelik arayıncada söylemiyor uzun uğraşlar sonucu öğrendim
  aylık abonelik 152tl 1 ay , açıklamaya cesaret edemiyorlar

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  ürünün fiyatından kimse bahsetmemiş , arçelik arayıncada soylemiyor , uzun uğraşlar sonucu öğrendim
  aylık abonelik 152tl 1 ay , açıklamaya cesaret edemiyorlar

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  2 yıl da bir filtre değişimi sadece waterbox yani sukutusunda fiyatları daha uygun arayın görüş*****

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Guzel

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Herkese gönül rahatlığıyla çok güzel bir ürün olduğunu söyleye bilirim nekadar anlatsam o suyun tadını tadmadan anlatılmaz . Çay tiryakileri bu suyla çay demleyip içdiklerinde Anlatılmaz bir damak tadı anlatılmaz içmek lazım..

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Su arıtma da Dünya su örgütü ve NSF sertfikalı ürünler buzsu arıtma da

 8. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Taahhüt verilmeden aylık 230tl.

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bende yıllardır Rainwater arıtma sistemi kullanıyorum uzun araştırmalar sonrasında piyasada bulunan diğer ürünlerden gerçekten farkı olduğunu anlayarak karar verdim oldukça memnunum.

 10. Anonim dedi ki:

  Ürünü satın almıştım daha önce, geçen sene 4 filtre için 1 yıllık değişim bedeli 500tl idi artık aylık 200 tl felan alırlar 🙂

 11. Anonim dedi ki:

  Fiyatını cidden merak ediyorum. Bakalım kaç tl

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Ben fiyatından ziyade ne malı + kullanılan cihazın sarfları ve üniteleri gerekli onayları bulunduruyormu

  2. Anonim dedi ki:

   2500 TL cik

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Arıtma cihazlarına ters osmoz yöntemi suda faydalı faydasız hiçbir şey bırakmıyor. UV lambalı arıtma cihazları daha faydalı. Yoksa damacana

  1. Anonim dedi ki:

   sudaki mineralleri diğer yiyeceklerden alacağını bilmiyorsan o ayrı
   kimse mineral için su içmiyor susadığı için
   damacana dediklerinde bakteri yuvasından geçilmez

 13. Anonim dedi ki:

  ne hale geldik. suya ayrı para veriyoruz temizliğine ayrı para veriyoruz. aylık kirası ne kadarmış onuda söyleselermiş. kesin şöyle derler ‘aylık 200 tl gibi çok küçük bir ücret karşılığı tertemiz suyunuz olcak’

 14. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Abonelik ucreti ni soylemediklerine gore gereksiz

 15. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Su aritma sistemleri 1 litre su aritmak icin 3 litre gidere su verir… umarim bunuda arastirmissinizdir. Her zaman gidere baglarlar. Bir sorun niye? Dogal kaynak suyumuz var. Neden aritma icelim?

 16. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Aylık 130 lira civarı bir mebla istiyotlarmıs. Artı ilk ay birde bilmem ne bedeli diye bir bedel daha oduyorsun. Yani 1 yıllığı 1500 u aşıyor.
  Ben 650 liraya aldım su arıtmayı yıllık 250 TL gibi filtre değisin bedeli cıkıyor bana. Eski sistem hala cok karlı. Ev kullanıcıları icin tutmaz bu.

 17. Teknoloji Dostu dedi ki:

  5 ve yukarı aşamalı filtrelere göre eksileri olması muhtemel, mevcut en düşük 5 aşamalı filtrelerde su ilk önce 5 mikron tortu tutucu sonrasında sudaki ağır metalleri tutması için aktif karbon filtre ve 1 mikron filtre ile membrana gitmeden daha küçük taneciklerde yakalanır bu membran filtrenin tıkanmasını engellemek icindir, kaliteli bir membran filtre ters osmoz yontemiyle su molekülü dışında bakteriler virüsler yararlı zararlı elementler hiç bir şey geçmez yani saf su elde edilir. Tanka giden saf su musluk açıldığında minaral filtreden geçerek suyun kaybettiği minarallerin bir kısmı geri kazandirilarak içilebilecek tad ve ph a ulaştırılır. Tek bir filtre ile hem tortuyu tutup hemde membran filtreyi koruyacak incelikte bir süzme yapılması zor bu durumda ya ilk filtre çabuk tıkanır sürekli yada membrana daha büyük parçacıklar gittigi için membran tıkanır. Bir diğer ihtimal ise işe yaramaz bir membran kullanılır aktif karbon ile ağır metallerin bir kısmı tutulur minaral filtre ile ph düzenlenir içimi tatlı bir su elde edilir ama gerçek bir filtrele yapılmış olmaz.

 18. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ben dizayn aqua kullanıyorum ve 8 aşamalı filtresi var. 4 aşamada sadece suyu arıtıyorsunuz ama 8 aşamalıda filtrelemede giden mineraller geri kazandırılıyor. Zaten abonelik sisteminde filtre parasını alacak Arçelik. Gereksiz olmuş.

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Aritma lar saten bana gore hepsi ayni bitun firmalarin aritmasi ayni fiyatlar deisiyor sadece onemli olan filitreleri sadece isme para veriyoruz

 19. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Fiyatı neden yazmıyor ?

  1. Anonim dedi ki:

   2500 TL

 20. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ücreti de deseydiniz keşke illa aramak mı lazım

 21. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bende ao smith su arıtma sistemi var cok mutluyum cok tasaruflu flitresi 12 ay dayanıyor tavsiye ederim.

 22. Teknoloji Dostu dedi ki:

  kireci süzüyo mu kireci

 23. Anonim dedi ki:

  Bilgi için başvurdum. Bakalım ücret ne olacak

" Bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bakımı ile uğraştırmayan Arçelik su arıtma cihazı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "