Okunma

Microsoft Muradına Erecek mi?


08 Aralık 2008 Pazartesi 03:20
Microsoft Muradına Erecek mi?

Uzunca süredir devam eden süreçte Yahoo’nun CEO’su Jerry Yang‘ın “ne haliniz varsa görün” diyerek kapıyı vurup çıktığı (tamam, bu çok duygusal oldu) Yahoo, hâlâ Microsoft tarafından satın alınmayı bekliyor. Microsoft tarafından satın alınma hikayesinde henüz bir son noktaya varılmadığı için Yahoo’da da sular durulmuyor. Bu uygunsuz ortamda paydaşlar oldukça tedirgin ve onlar da yatırımlarının değerlenmesini istiyorlar. Taraflardan Microsoft’un başkanı Steve Ballmer ise konu hakkında umutlu bile sayılır. Zira Ballmer’a göre yeni yıldan önce bütün anlaşmalar tamamlanabilir ve Yahoo satın alınabilir. Tabii aynı açıklamada Microsoft’un tek başına Google ile mücadele edebileceğini de söyleyen Ballmer ne kadar ikna edici, buna siz karar verin.

:: Microsoft Yahoo’yu sene sonuna kadar alır mı?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Muradına Erecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Muradına Erecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Muradına Erecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "