Okunma

Bana Bi Şey Olmaz Demeyin


27 Ağustos 2009 Perşembe 14:03
Bana Bi Şey Olmaz Demeyin

Agustos sonunda yayına giren www.banabirseyolmazdeme.com internet sitesi, Türkiye için büyük önem taşıyan konuyu ‘yurdumdan insan manzaraları‘ ile ele alırken, en çok oy alan video, film ve fotoğrafların çekişeceği bir de yarışma düzenliyor. Yarışacak videoların ve fotoğrafların birincisi OKEY’in reklam filmi ve dergi ilanı olarak önümüzdeki dönemde karşımıza çıkacak. Yarışmanın birincisi notebook, ikincisi netbook, üçüncüsü iPod kazanacak, 4–10 arasında sıralamaya girenlere ise OKEY hediye seti armağan edilecek.

 

Toplumun cinsel bilincini artırma misyonunu gerçekleştirdiği yaratıcı projelerle yerine getiren OKEY, www.banabirseyolmazdeme.comadresli internet sitesinde Türkiye’den insan manzaraları yayınlamaya hazırlanıyor!

 

Türkiye’nin dört bir yanından katılım alacak bol ödüllü internet sitesi www.banabirseyolmazdeme.com, fotoğraf yarışmasının şampiyonu ise dergi ilanıyla ödüllendirecek. İzlesene.com üzerinden de yükleme yapılabilecek yarışma, Ekim ayı sonunda kadar devam edecek.

:: Bu yarışma ilginizi çekiyor mu?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bana Bi Şey Olmaz Demeyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bana Bi Şey Olmaz Demeyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bana Bi Şey Olmaz Demeyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "