Bang & Olufsen’den 38 saat kullanılabilen: BeoPlay H95


27 Ağustos 2020 Perşembe 15:00
Bang & Olufsen’den 38 saat kullanılabilen: BeoPlay H95

Hem tasarım hem de yüksek performans sunması noktasında tercih edilen ürünlere imza atan Bang & Olufsen BeoPlay H95 model kulaklığını tanıttı. Kulaklık kablosuz ve Bang & Olufsen imzası taşıdığı için oldukça da şık. 38 saatlik bir kullanım sunan kulaklık, bu noktada kullanıcıları etkileyecek. Bang & Olufsen BeoPlay H95 modelinin özellikleri ve fiyatı:

Bang & Olufsen BeoPlay H95 özellikleri ve fiyatı

Bang & Olufsen gibi bir şirket “amaca yönelik tasarım felsefesinden” bahsediyorsa orada lükse gönderme yapan bir tasarım bulunuyordur. Şirket yeni BeoPlay H95 adı verilen kulaklıklarını tanıttı. Aktif gürültü engelleme özelliği bulunan kulaklık, aynı zamanda yüksek kalitede sesler sunuyor.

Kulak üstü kulaklıklar, özel işlemcilerle yaklaşık 40 mm titanyum sürücülerle üretildi. Bang & Olufsen yeni kulaklığının, aktif gürültü engelleme sisteminin dijital işlemeye ve ekstra gürültü azaltma için iki tür mikrofon kullanımına dayanan en gelişmiş kulaklığı olduğunu söylüyor.

Bang & Olufsen BeoPlay H95

Kablosuz kulaklık, Bluetooth 5.1 üzerinden “düşük gecikmeli, düşük bit hızı, yüksek kaliteli kablosuz ses” sunması için tasarlandı. Kulaklık modelinde aynı zamanda ACC ve aptXTM Adaptive codec bileşenleri de bulunuyor. Kulaklığın vadettiği en önemli özellik ise şüphesiz aktif gürültü engelleme özelliği açıkken bile 38 saatlik kullanım sunuyor olması. Kulaklık çok daha kaliteli sesleri iletmek için dört ses mikrofonu içeriyor.

Bang & Olufsen BeoPlay H95

Kulaklığın alüminyum malzemenin yanında deri kulak kaplamaları ve deri bir kafa bandı bulunuyor. Kulaklığın katlanabilir yapısı sayesinde özel tasarlanan kutusuna koyulması ve çantaya kolaylıkla sığması sağlanıyor.

BeoPlay H95, 10 Eylül’de bazı mağazalarda satışa çıkacak. Bazı mağazalar diyoruz çünkü şirket 95. Yıla özel olarak, kulaklığı sınırlı sayıda üretti. Başlangıç fiyatı 800 dolar olan kulaklık, Birleşik Krallık’ta 700 euro’ya satılacak .
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Eminim ses kalitesi şahanedir fakat bu fiyatlar çok yüksek.

" Bang & Olufsen’den 38 saat kullanılabilen: BeoPlay H95 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bang & Olufsen’den 38 saat kullanılabilen: BeoPlay H95 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bang & Olufsen’den 38 saat kullanılabilen: BeoPlay H95 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik