Okunma

Obama’nın BlackBerry Sevdası Bitmez!


18 Ocak 2009 Pazar 08:14
Obama’nın BlackBerry Sevdası Bitmez!

ABD’nin birkaç gün sonra resmî göreve başlayacak olan başkanı Barack Obama, hakkındaki “Göreve gelince BlackBerry kullanmayı illa ki bırakacak” yorumları ve gizli servisin önerilerine rağmen akıllı telefonunu yanından ayırmayacağa benziyor. Geçen gün yatığı bir açıklamaya göre, Obama “gerçek Amerikalılarla iletişim kurmak için BlackBerry’sini kullanmaya devam edecek“.

Garip Tesadüf

Her ne kadar güvenlik endişeleri Obama’yı etkilemese de bazı şanssızlıklar onu BlackBerry’sinden ayırabiliyor. İki gün önce uçağa binmek için limuzininden inerken elinden düşürdüğü telefonu, minik parçalara ayrışmış durumda. Bilemiyoruz ki şu sıralarda yeni bir BlackBerry satın aldı mı?

:: Çağı yakalayan başkan fikri çekici geliyor mu?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Obama’nın BlackBerry Sevdası Bitmez! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Obama’nın BlackBerry Sevdası Bitmez! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Obama’nın BlackBerry Sevdası Bitmez! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "