Okunma

Barack Obama Instagram’a Katıldı


04 Ocak 2012 Çarşamba 20:16
Barack Obama Instagram’a Katıldı

Günümüzün en etkili iletişim araçlarının başında sosyal ağlar geliyor. Özellikle ünlü marka ve isimler için daha fazla kişiye ulaşmayı sağlayan servisler, bu sayede genç nüfusla olan iletişimi arttırıyor.

Buna bir örnek de Amerika başkanı Barack Obama. Facebook, Twitter derken Google+ ve Tumblr’a katılan ünlü isim şimdi de Instagram’a dahil oldu. 2012 seçim kampanyası kapsamında internet kullanıcısı gençlere ulaşmak isteyen başkanın en büyük silahı sosyal ağlar.

Konuya ilişkin atılımlarına devam eden Obama son olarak, fotoğraflara filtreler ile efektler vermeyi sağlayan Instagram ağına katıldı. Kısa sürede 15 bini aşkın takipçi edinen siyasetçi paylaşımlarını #Obama2012 etiketiyle yayınlıyor.

  • Barack Obama’nın Instagram hesabı için buraya tıklamanız yeterli.

:: Ülkemiz siyasetçileri sizce sosyal ağlarda aktif mi?

 
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Barack Obama Instagram’a Katıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Barack Obama Instagram’a Katıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Barack Obama Instagram’a Katıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "