Okunma

Barcelona Futbol Okulu Türkiye’de


05 Haziran 2012 Salı 11:13
Barcelona Futbol Okulu Türkiye’de

Hem Tükiye‘de hem dünyada spota verdiği desteği her geçen gün artıran Avea, İspanya‘nın ünlü futbol takımı FC Barcelona ile yeni bir iş birliği başlatıyor. Takımın dünya çapında ünlü futbol eğitim kampı FCBEscola, bu yıl Türkiye’de de kapılarını açacak.

9-14 yaş arası gençlerin özel bir seçme ile alınacağı ve 240 civarında gencin eğitim göreceği kamplar 9-13 Temmuz ve 12-16 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek. Van, İzmir ve İstanbul‘da yapılacak seçmelerle belirlenecek 240 gence yukarıdaki tarihlerde eğitim verilecek.

Proje ile ilgili olarak ShiftDelete.Net’in sorularını yanıtlayan Avea Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin şunları söyledi:
 

Avea ve FC Barcelona arasında gerçekleştirilen bu önemli işbirliğinin detayları bugün İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısında açıklandı. Toplantıya Avea Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Şahin, FCBEscola Direktörü Xevi Marcè, Barcelonalı ünlü eski futbolcu Josep Moratalla ve Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF) Projeler Genel Direktörü Erkut Tutkun katıldı.

Proje, Türkiye Okul Sporları Federasyonu (TOSF) tarafından okullardaki Beden Eğitimi öğretmenlerinin nezaretinde yürütülecek. 9-14 yaşları arasındaki gençlerin ilk seçmeleri öğretmenler tarafından yapılacak. Öğretmenlerin önerdiği öğrenciler İstanbul, İzmir ve Van’daki etkinliklerde ikinci bir seçmeye tabi tutulacak. Kamp ile ilgili detaylı bilgiyi bu adresten alabilirsiniz. 

:: Böyle bir futbol kampına katılmak ister miydiniz?
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Barcelona Futbol Okulu Türkiye’de”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Peki bu okul ücretli mi?

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Off keşke antalyadada olsa çünkü burası turizm yeri yabancılar buraya daha çok gelirdi ve daha iyi olurdu benim içinde

 3. SDN Okuru dedi ki:

  15 yaşındakiler gire bilirmi

 4. SDN Okuru dedi ki:

  11 yaşında tanıdığım manyak bir yetenek var allah vergisi ben büyük bir topcuydum elimden tutan olmadı bu yıldızında yok olmasını istemiyorum lütfen bildiğiniz tanıdığınız hoca veya büyük klup varsa bu çoçuğun elinden tutsun hem kendi hemde türk sporu kazansın

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Abi, bu 2013’te Bodrum’da var mı ?

 6. SDN Okuru dedi ki:

  bence yaş sınırının 18’e kadar çıkması lazım..

 7. SDN Okuru dedi ki:

  sadece 9-14 yaş arası mı ?

 8. SDN Okuru dedi ki:

  benkatılmak isterim bence

 9. SDN Okuru dedi ki:

  video da ses yok

 10. deatmania dedi ki:

  Barcelona.

" Barcelona Futbol Okulu Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Barcelona Futbol Okulu Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Barcelona Futbol Okulu Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "