Okunma

Barselona iPhone’un Ölüm Yeri mi Olacak?


13 Şubat 2011 Pazar 15:30
Barselona iPhone’un Ölüm Yeri mi Olacak?

Mobil sektör o kadar büyüdü ki, tek bir firmanın aldığı karar bile tüm üreticileri etkileyebiliyor. Geçtiğimiz günlerde Nokia’nın Symbian‘a olan inancını yitirip Windows Phone 7 işletim sistemine geçmesi mobil sektördeki dinamikleri daha şimdiden değiştirdi.

IT sektörü konusunda araştırmalarıyla bilinen IDC firması ise bu birleşmenin mobil sektörü değiştirecek bir düze olayın başlangıcı olduğunu iddia etti.

Firmanın araştırmasına göre 14 ve 17 Şubat 2011 tarihleri arasında Barselona‘da düzenleyecek olan Mobile World Congress, bu birleşmenin etkisiyle çalkalanacak.

Fuarın Yıldızı Kim Olacak?

 


Nokia’ın Windows Phone 7 destekleyen bu ilk telefonu piyadaki arayışları da değiştirmeye başladı

Bu yılki organizasyonun ana hedefi ise 2007‘den bu yana akıllı telefon piyasasının en çok kazanan ürünü olan iPhone’u ortadan kaldırmaya yönelik ittifaklar olacak.

IDC, organizasyonda iTunes‘a alternatif sunacak tüm uygulama geliştiricilerinin yıldız olacağını bu konuda iddialı firmaların sır gibi sakladıkları ürünleri yarından itibaren açıklamaya başlayacaklarını iddia ediyor.

Gartner’ın 15 milyar dolar değer biçtiği iPhone sektörünü engellemek isteyen mobil firmalar bu yıl ki fuarı daha stratejik değerlendirecek. 

:: Sizce bu yıl ki fuarla birlikte iPhone’un hükmü de sona erecek mi? Yoksa Apple sektördeki rakiplerini yine mi geride bırakacak?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Barselona iPhone’un Ölüm Yeri mi Olacak?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ben onu bunu bilmem Android isletim sistemi hepsini
  Piyasadan silecek özellikle iphone ,u….

 2. muratteas dedi ki:

  Iphone ölmez.

 3. dajumrar dedi ki:

  İphone ölür mü kalır mı bilmem ama samsumg wave için güncelleme bekliyorum artık.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Gülüyorum. Yıllardır ürettiğiniz beş para etmez telefonlarla ömrümüzü yediniz. Şimdi de adam gibi adam telefon iphone’un tekerine taş koymaya hazırlanıyorsunuz. Başaramayacağınızı şimdiden söyleyim. Yuh diyorum size. Zamanında adam gibi telefon üretseydiniz bizde bırakmazdık sizi. Birde windows işletim sistemine geçmişler. Şimdiye kadar windows neydi de ne oldu. Eminim onuda elinize yüzünüze bulaştırırsınız…

" Barselona iPhone’un Ölüm Yeri mi Olacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Barselona iPhone’un Ölüm Yeri mi Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Barselona iPhone’un Ölüm Yeri mi Olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "