Okunma

Başarının Yolu Dijital İnovasyondan Geçiyor


25 Nisan 2014 Cuma 11:50
Başarının Yolu Dijital İnovasyondan Geçiyor

TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen İş ve Yatırım Alanında Küresel Fırsatlar Uluslararası Konferansı’nın “Geleceğin Bilişim Teknolojileri” panelinde bir konuşma yaptı. Şen, üniversite öğrencilerini bir araya getiren etkinlikte, geleceğin bilgi teknolojileri ile sunulan TTNET ürünleri, çözümleri ve teknoloji vizyonu hakkında bilgiler verdi.

Başarı, yeni vizyon ve iş modellerinde

Konuşmasında dijital inovasyonun önemine değinen Şen, “Geleceği yakalamak için değişen ve dijitalleşen dünyayı iyi okumalı, geleceği hayal etmeliyiz. Başarıya ulaşabilmek için yeni vizyon ve iş modelleri sunmalı, girişimciler ve start-up şirketlerle birlikte dijital ekosistemi büyütmeliyiz. Yeni oluşum sürecindeki dijital ekosistemden pay almak için dijital inovasyona odaklanmalıyız” dedi.

Kullanıcıları her şeyin internete bağlı bir dünyanın beklediğine dikkat çeken Şen, “İnternet tabanlı birçok uygulama hayatımızı ve alışkanlıklarımız değiştiriyor ve belirliyor. Hayatımızdaki hemen her şeyin internete bağlı olduğu, akıllı hale geldiği tamamen online bir dünya bizi bekliyor” dedi.

TTNET, sektörün lideri olarak herkesten fazla sorumluluk hissediyor

İnternet kullanımının hızla arttığına dikkat çeken Şen sözlerine şu şekilde devam etti: “Tüketim alışkanlıklarının yenilendiği, tüm dünyayı etkisi altına alan hızlı dijital dönüşümün yeniliklerini müşterilerimizin hayatına taşıyoruz. TTNET olarak tüm gelişmeleri ve trendleri analiz ediyoruz. Daha fazla hız ve kapasite ve katma değerli servisler sunarak müşterilerimizin internet tecrübesini sürekli geliştiriyoruz.”

Panele TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen’in yanı sıra Alcatel-Lucent Türkiye Azerbaycan Başkanı Cenk Kıvılcım, Intel Genel Müdürü Burak Aydın ve Telpa ve General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman da konuşmacı olarak katıldı.

:: Sizce dijitalleşen dünyada inovasyonun önemi nedir?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Başarının Yolu Dijital İnovasyondan Geçiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Reklamdan geçiyor bence bakın samsunga sıfır innovasyon çok ***** bişey ürettiği yok sürekli çalıyor

" Başarının Yolu Dijital İnovasyondan Geçiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Başarının Yolu Dijital İnovasyondan Geçiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Başarının Yolu Dijital İnovasyondan Geçiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "