Okunma

Başkan Ali Koç oldu, sosyal medya yıkıldı!


03 Haziran 2018 Pazar 18:59
Başkan Ali Koç oldu, sosyal medya yıkıldı!

Fenerbahçe genel başkanlık yarışında Ali Koç galip geldi! Saat 10:00’da başlayıp, 17:00’da biten oy kullanma süreci sonrasında sandıklar açıldı. Yapılan Seçimli Olağan Genel Kurul sonucunda Başkan Ali Koç seçildi. Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasında yaşanan başkanlık yarışının sonucu sosyal medyayı birbirine kattı!

Fenerbahçe başkanı kim olacak? sorusunun gündemde olduğu seçime, bir rekor kırılarak tam 21 bin 350 üye katıldı. 2013 senesinde yapılan Fenerbahçe başkanlık seçimi bünyesinde sadece 9380 kişi oy kullanmıştı.

Yeni Başkan Ali Koç oldu!

Başkan Ali Koç seçim sürecinde devamlı mütevazi açıklamaları ile ön plandaydı. Sabırla sonuçların açıklanmasını bekleyen Ali Koç oy kullanma işlemi henüz devam ederken, “Dereyi görmeden paçayı sıvamıyoruz. Bir hayal gerçekleşmek üzere. Aziz Yıldırım’a kızgın değilim, o benim başkanım.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

başkan ali koç

Fenerbahçe’nin yeni başkanı “bir hayal gerçekleşmek üzere” dedi ve hayaller gerçek oldu. Yeni Başkan Ali Koç seçim sonuçlarının ardından, sosyal medyanın trend listelerinde yerini aldı.

Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç!

Fenerbahçe başkanlık seçimi henüz devam ederken sosyal medyada Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un seçim mücadelesi yorumlanmaya başlanmıştı. En baştan beri, sosyal medyada dahi ön planda duran Ali Koç, başkanlık seçimini kazanarak Fenerbahçe’nin yeni başkanı oldu!

İbrahim Tatlıses ve diğer birçok ünlü kişinin oy kullandığı bu seçimde, demokratik oklar Ali Koç’u gösterdi!

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Başkan Ali Koç oldu, sosyal medya yıkıldı!”

 1. Anonim dedi ki:

  Değişim şarttı hayırlı olsun

  1. Kerim dedi ki:

   Aziz Yildirim da iyi idi diye biliyorum. Her ne kadar sadece fantazi olsun diye amator ligdeki ilcemin takimini desteklesem de, Aziz Yildirim a laf atilmamasindan yanayim. Adam 20 yil takimi guzel yonetti. Gitti diye laf atmayin.

 2. Barbaros dedi ki:

  Başkanıma başarılar diliyorum. Dünya başkan görsün!..

 3. Enver SEÇKİN dedi ki:

  Fenerbahçemize hayırlı, uğurlu olsun. Aziz YILDIRIM kulübümüze çok şey verdi. Çok büyük hizmetler yaptı. 20 yıl boyunca çok büyük bir aşk, sadakat ve özveriyle çalıştı. Bizler Fenerbahçeli olarak başkanımıza çok şey borçluyuz. Onun en büyük hizmeti kulübümüzü iblis FETÖ örgütüne biat etmemiş olmasıdır. Bunun için çok büyük bedeller ödeme pahasına yaptı… Ki, hiçbir babayiğidin yapabileceği bir kahramanlık değildi bu. Özetle kendisine müteşekkiriz; Lakin, buraya kadar. Doğrusu artık değişim zamanı gelmişti. Gönlüm onun bu kongrede kendi rızasıyla bırakıp gitmesi, KOÇ’u desteklemesiydi, lakin olmadı, yapmadı bunu maalesef. 4 kat oy farkıyla ayrılmak zorunda kalmış olmasına çok üzülsem de doğrusu bu kendi hatası oldu.

" Başkan Ali Koç oldu, sosyal medya yıkıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Başkan Ali Koç oldu, sosyal medya yıkıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Başkan Ali Koç oldu, sosyal medya yıkıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "