Okunma

Başkasının Gmail Hesabına Bakmayın


27 Aralık 2010 Pazartesi 10:30
Başkasının Gmail Hesabına Bakmayın

Sevgilinizin ya da eşinizin e-posta kutusunda neler olduğunu merak ediyor ve bunlara bir göz atmanın yollarını arıyorsanız bir kez daha düşünmenizi tavsiye ediyoruz. (Arayanın Kim Olduğunu Sesinden Tanıyın)

ABD’nin Michigan şehrinde yaşayan 33 yaşındaki Leon Walker adlı adam merakının kurbanı olduğu için 5 yıl hapis cezası ile karşı karşıya geldi.

Leon Walker’ın hayatı karısının Gmail hesabına baktıktan sonra değişti

Merakın Kurbanı Oldu

Detroit Free Press adlı gazetenin haberine göre, karısının Gmail şifresini ele geçiren Walker, buradan onun başkasıyla bir ilişkisi olduğunu öğrendi.

Boşanma davası açan adam, aldatıldığını karısının Gmail hesabından öğrendiğini söyleyince bunun suç olduğunu belirten mahkemenin 5 yıllık hapis istemiyle açtığı dava ile karşı karşıya kaldı.

:: Bir başkasının e-posta hesabını merak ettiğiniz hiç oldu mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Başkasının Gmail Hesabına Bakmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Başkasının Gmail Hesabına Bakmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Başkasının Gmail Hesabına Bakmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "