Okunma

Batgirl ile Joker Geri Dönüyor


10 Temmuz 2015 Cuma 04:30
Batgirl ile Joker Geri Dönüyor

Süper kahraman oyunlarına farklı bir bakış açısıyla yaklaşan ve oldukça beğenilen Batman Arkham serisi, son oyunu Arkham Knight’da Joker’e tekrar yer vermeye hazırlanıyor.

Arkham Knight’ta, özellikle oyunu oynama fırsatı bulan oyuncuların yakından bileceği üzere Joker sadece soyut olarak yerini almış fiziksel olarak karşımıza çıkmamıştı. Fakat oyunun yayınlanacak olan The Matter of Family DLC‘si ile birlikte Joker, bize yine dünyayı dar edecek gibi gözüküyor.

:: Batman: Arkham Knight incelemesi

The Matter of Family DLC’sinde, Batman dünyasının sevilen kadın karakteri Batgirl‘ü kontrol etme fırsatı bulacağız. Geçtiğimiz güne kadar DLC hakkında tek bildiğimiz detay senaryonun Batgirl üzerine kurulu olduğunu bilmek olurken, bu DLC hakkında birçok yeni detay gün yüzüne çıktı. 

Warner Bros Games tarafından paylaşılan yeni bilgilere göre DLC’yi Arkham Knight’ın geliştiricisi RockSteady Studios değil, Arkham Origins‘in geliştiricisi WB Montreal ele alacak. Jokeri’i seslendirecek olan isim ise herkesin aklında karakter ile özdeşmiş olan Mark Hamill! Senaryo açısından babasını yani Komiser Gordon‘u Joker’in elinden kurtarmaya yönelik olacak olan Batgirl DLC’sinde söylenilenlere göre ayrıca birçok sürpriz oyuncuları bekliyor olacak.

15-07/09/arkham-knight-batman-batgirl-600x300.jpg

Oyunun Season Pass sürümüne sahip olan oyuncular DLC’ye 14 Temmuz’da sahip olabilecek iken normal versiyonuna sahip olup satın almak oyuncular ise 21 Temmuz‘u beklemek zorunda kalacaklar.

:: Batman dünyasında en görmek istediğiniz düşman hangisi?
yazarSerkan Levent

Yaklaşık beş yıldır oyun editörlüğü yapmakta ve tam bir geek. Önemli oyun organizasyonlarında yer alan Serkan, oyun ve donanım haberleriyle ShiftDelete.Net'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Batgirl ile Joker Geri Dönüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Batgirl ile Joker Geri Dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Batgirl ile Joker Geri Dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "