Okunma

Batman: Arkham Asylum Eklentileri Yolda


12 Eylül 2009 Cumartesi 06:00
Batman: Arkham Asylum Eklentileri Yolda

PlayStation Store‘un takım üyelerinden biri tarafından, Batman: Arkham Asylum için geliştirilen indirilebilir içerik paketleri (DLC-Downloadable Content) hakkında bilgi verildi. Gelen bilgiye göre eklenti paketleri bir adet ile sınırlı da değil; çok kısa aralıklar ile iki eklenti paketi bizler ile buluşacak.

Gelecek iki hafta içinde peşi sıra çıkacak olan eklenti paketlerinden ilki, Insane Night ismini taşıyor ve 17 Eylül’de geliyor. 24 Eylül’de piyasada olacak olan diğer paket ise Prey in the Darkness ismini taşıyor. İndirilebilir ek paketlerin ücretsiz olarak oyun severlere sunulması bekleniyor.

:: Ek paketler ücretsiz mi olmalı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Batman: Arkham Asylum Eklentileri Yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Batman: Arkham Asylum Eklentileri Yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Batman: Arkham Asylum Eklentileri Yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "