Okunma

Batman’in Genişleme Devri


26 Eylül 2009 Cumartesi 08:00
Batman’in Genişleme Devri

Batman: Arkham Asylum bu hafta 2.5 milyon satışına ulaştı. Yapımcılar bu durumda bir hayli memnun. Mutluluklarını oyunu sürekli genişleterek gösteriyorlar. Geçtiğimiz hafta konsollara çıkan yeni bölümlerin etkisi daha geçmeden Rocksteady iki haritanın daha yolda olduğunu açıkladı.


Bir milyon daha sat sana yeni oyun yapalım Batman. Tamam anlaştık.

Bu haritaların birinde Arkham adasının içerisinde bulunan gaz istasyonunda Joker‘in adamlarını döveceğiz. Diğerinde ise gizlilik ön planda tutulmuş. Botanik bahçelerinde bulunan diğer haritayla birlikte, Kara Şövalye düşmanlarını gizli ve hızlı şekilde alt etmeye çalışacak. Bu yeni eklentiler önümüzdeki haftalarda indirebilir hale gelecek.

::Batman: Arkham Asylum’a daha ne gibi eklentiler gelmeli?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Batman’in Genişleme Devri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Batman’in Genişleme Devri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Batman’in Genişleme Devri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "