Okunma

Batman Arkham City Yine Sahnede


26 Ağustos 2011 Cuma 12:00
Batman Arkham City Yine Sahnede

Günümüzde, oyunların en önemli özelliklerinden birisi kuşkusuz online desteğinin olup olmamasıdır. Batman‘in ilk yapımında bu destek Games for Windows Live ile sağlanmaya çalışılmış ancak açıkça söylemek zorundayızki pek başarılı olunamamıştı. Birçok oyunsever, bunu yazılı ve sözlü olarak yapımcı şirkete iletmiş ve şikayetlerini dile getirmişti.

İşte belki de, bu baskılar sonuç vermiş olabilir. Henüz resmi olarak bir açıklama yapılmasa da, bir internet sitesi Batman: Arkham City‘de Games for Windows Live’nin olmayacağı, sadece Games for Windows ile yetinileceği haberini duyurdu. Dediğimiz gibi henüz yapılmış bir açıklama yok ancak bir iki gün içerisinde bu konuda da bir açıklamanın gelmesi bekleniyor.

:: Sizce Games for Windows Live’nin olmaması iyi bişey mi?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Batman Arkham City Yine Sahnede”

  1. ExCeLLeNT dedi ki:

    Ayıp ediyorsun

  2. samilcan dedi ki:

    Şu Batman oyununu hiç sevemedim.

" Batman Arkham City Yine Sahnede konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Batman Arkham City Yine Sahnede ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Batman Arkham City Yine Sahnede ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "