Okunma

İşte Batman’in İlk Görüntüsü!


09 Aralık 2010 Perşembe 07:45
İşte Batman’in İlk Görüntüsü!

Oyun dünyası bir türlü kaliteli bir Batman oyunuyla karşılaşmamıştı ki, Batman: Arkham Asylum çıkageldi! Joker başta olmak üzere, çizgi roman serisinde gördüğümüz birçok düşmanı Kara Şövalye ile aynı yere kapatan yapımda, düşmanlarımızı adeta birbir avlıyorduk. (Batman’e Sürpriz Konuk)

Bu müthiş serüvenin ardından yapımın devamının geleceği açıklandı. Batman: Arkham City adlı yeni oyun için aylar önce yayınlanan ilk görüntülerde Batman’i görememiştik. İlk kez MSN’in video servisinde ekrana gelen bir tanıtım ise, Yarasa Adam’ı gözler önüne serdi! İşte o teaser!

Batman Geri Döndü!

#http://umtrailers.gametrailers.com/gt_usermovies/um_129/um_1339230-646862-batman-1291827926.flv#

:: Batman: Arkham City’den beklentileriniz neler?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşte Batman’in İlk Görüntüsü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Batman’in İlk Görüntüsü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Batman’in İlk Görüntüsü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "