Okunma

Battlefield 1 için Çanakkale Haritaları geldi!


15 Aralık 2017 Cuma 12:00
Battlefield 1 için Çanakkale Haritaları geldi!

Battlefield 1 için bir Türk oyuncuların uzun zamandır beklediği güncelleme ve DLC sonunda piyasaya sürüldü. Uzunca bir süredir Çanakkale cephesini sadece ana senaryo modunda görmüştük. Şimdiyse bu durum değişiyor ve Turning Tides ile beraber Birinci Dünya Savaşı‘nın en önemli cephelerinden birine gidiyoruz.

Battlefield 1 Turning Tides DLC eklentisi çıktı!

Oyuna eklenen iki yeni harita şu şekilde:

SEDDÜLBAHİR

İtilaf devletleriyle Gelibolu yarımadasının sahillerine akın edin ya da Osmanlı İmparatorluğu’nun tahkimatlarını savunun. Kritik muharebeleri kazanmak için kara, hava ve deniz çatışmalarında ustalaşın.

ALÇITEPE

Yüksek tansiyonlu, hızlı ve piyade odaklı bir düzende 1915 yılında Gelibolu yarımadasına yapılan İtilaf devletleri taarruzuna katılın. Kritik hakim tepe noktasında konumlanmak için yapılan tehlikeli taarruzda yer alın.

Bu iki Gelibolu haritası dışında, yeni DLC ile beraber Heligoland ve Zeebrugge haritaları da oyuna Ocak ayında eklenecek.

Yine DLC ile beraber 6 yeni silah, İngiltere için Kraliyet Deniz Piyadeleri, yepyeni bir elit sınıf olan Casus, iki farklı gemi oyuna eklendi.

Eklentinin kalan özellikleri ve yenilikleri ise Ocak ayında Battlefield 1’e gelecek.

:: BF1 oynamaya devam ediyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Battlefield 1 için Çanakkale Haritaları geldi!”

 1. hasan dedi ki:

  tek 1 dlc 70 tl bütün dlcleri alırsan 150 tl çok ilginç bir fiyat politikasına sahipler

 2. ahmet dedi ki:

  in the name of the tsar dan sonra bu biraz yetersiz bir DLC oldu açıkçası.

 3. Okan Gülsever dedi ki:

  İyi de oyunda neden gavur tarafında oluyoruz savaşı biz kazandık itiraz edilmeli bu saçmalığa
  İndirmem hatta bu yahudilerin oyununu oynamam.

" Battlefield 1 için Çanakkale Haritaları geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Battlefield 1 için Çanakkale Haritaları geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Battlefield 1 için Çanakkale Haritaları geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "