Okunma

Battlefield 1’de madalya kazanmak zor olacak!


12 Ekim 2016 Çarşamba 09:00
Battlefield 1’de madalya kazanmak zor olacak!

Battlefield 1‘in çıkışına artık sayılı günler kaldı. DICE son olarak oyunun madalya sistemine açıklık getirdi. Battlefield serisinde klasik olan madalyalar bu kez hayli değişim geçiriyor.

Battlefield 1 için haftalık madalyalar

Artık Battlefield 1 ile birlikte haftalık madalyalarımız olacak. Toplamda 34 farklı madalyayı 100‘er kez kazanabileceğiz. Elbette bunları kazanmanızın size önemli bir faydası olacak. Madalyalar için tecrübe puanı hızlandırıcı kazanacaksınız. Böylece çok kolay bir şekilde seviye atlayabileceksiniz.

16-10/12/battlefield_1_medals.jpg

Bu madalyaların peşine düşebilmeniz için Battlefield 1’de takip sistemi de bulunacak. Haftalık madalyaları seçtiğinizde ilerlemenizi de kolayca görebileceksiniz. İşin sıkıntılı kısmıysa size haftalık sunulan madalyalardan sadece birini takip edebiliyor oluşunuz. Yine de madalyalar arası geçiş yaptığınızda ilerleyiş yok olmayacak.

Bu madalyaları kazanmak içinse istenilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Her birinde 3 veya 5 farklı aşamalar bulunuyor ve bunları tamamladığınız zaman ödülünüzü alıyorsunuz. Bir aşama sizden belli sayıda düşmanı belli bir silah tipiyle öldürmenizi isterken, bir diğerinde arkadaşlarınızı canlandırmanız beklenecek. Her tamamladığınız aşamadan sonra bir bildirim alacaksınız.

Yeni madalya sistemi ile oyunlara ilginç görevler eklenecek orası kesin. Üstelik seviye avantajı sağlayacak olması da oyuncuları Battlefield 1’e daha çok bağlayacaktır. Battlefield 1, 21 Ekim‘de PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

:: Yeni madalya sistemini beğendiniz mi?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Battlefield 1’de madalya kazanmak zor olacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Battlefield 1’de madalya kazanmak zor olacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Battlefield 1’de madalya kazanmak zor olacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "