Okunma

Battlefield 3 Görünümlü PS3 Geliyor!


10 Ekim 2011 Pazartesi 04:50
Battlefield 3 Görünümlü PS3 Geliyor!

Battlefield 3’ün betası devam ederken, bir yandan da perakendeciler oyun için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Son olarak GameStop firması, Battlefield 3’e özel bir tasarıma sahip PlayStation 3 konsol paketini satışa sunmaya hazırlandığını açıkladı ve ekran görüntüleri yayımladı.

Galerimizde de görebileceğiniz gibi, kasa tamamen Battlefield 3’e özel olarak modifiye edilmiş ve gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş. Paketin içerisinde ayrıca yalnızca PlayStation 3 konsolu değil, Battlefield 3’ün Limited Edition kopyası da bulunuyor.

Bu özel PlayStation 3 paketi, şimdilik yalnızca 25 Ekim tarihinde Kuzey Amerika’da oyunun çıkışı ile birlikte satılacak gibi görünüyor. Avrupa’da ya da ülkemizde satılıp satılmayacağı bilinmiyor. Kuzey Amerika’da tanıdıklarınız varsa, kaçırılmaması gereken bir paket gibi görünüyor.

İşte Battlefield 3’e özel PlayStation 3 görüntüleri:

:: Battlefield 3’e özel olarak tasarlanan PlayStation 3’ü beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Battlefield 3 Görünümlü PS3 Geliyor!”

  1. rtsbora dedi ki:

    güzel tasarım.

  2. Dark_Guardian dedi ki:

    Hemen almalıyım bunuda

" Battlefield 3 Görünümlü PS3 Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Battlefield 3 Görünümlü PS3 Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Battlefield 3 Görünümlü PS3 Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "