Okunma

Battlefield 3’ün Beta Sonuçları Açıklandı


18 Ekim 2011 Salı 09:00
Battlefield 3’ün Beta Sonuçları Açıklandı

Battlefield 3’ün PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında gerçekleşen, herkese açık beta testi geçtiğimiz hafta sona erdi. EA firması, beta testte gerçekleşen ölümler ve skorlarla ilgili bir istatistik yayımladı ve kullanıcılarla paylaştı.

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de görebileceğiniz gibi, 47 milyar mermi ateşlenmiş ve 1.5 milyar kişi öldürülmüş. 19 milyon kişi bıçağın ucunda can verirken, en uzak mesafeden atılan “headshot” 635 metreden gerçekleşmiş. İstatistikler bu şekilde verildiğinde oldukça etkili oluyor değil mi?

Battlefield 3, önümüzdeki hafta, yani 28 Ekim’de Avrupa’da piyasada olacak.

:: Battlefield 3, yılın en iyi FPS oyunu olabilir mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Battlefield 3’ün Beta Sonuçları Açıklandı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  1004 metre headshot yaptim

 2. dgncn dedi ki:

  635 metreden headshotmı vay anasını

 3. 7.42 dedi ki:

  Dünyanın dörtte birini öldürmüşler.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  635 metre iimiş demekki sniperlar oyunun bir yerinde can damarı olabilir

" Battlefield 3’ün Beta Sonuçları Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Battlefield 3’ün Beta Sonuçları Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Battlefield 3’ün Beta Sonuçları Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "