Okunma

Battlefield 3’ün İlk Xbox 360 Görüntüleri


20 Ekim 2011 Perşembe 04:30
Battlefield 3’ün İlk Xbox 360 Görüntüleri

Eğer hatırlarsanız, Dice firması daha önce Battlefield 3’ün PC versiyonunun tanıtımı ile işe başlamış, ardından çok merak edilen PlayStation 3 versiyonundan görüntüleri basına yaymıştı. Şimdi ise oyunun hep gizli kalan Xbox 360 versiyonunun ekran görüntüleri yayımlandı. 

PlayStation 3 versiyonundan aşağı kalır bir yanı olmadığını ama PC versiyonundan kesinlikle daha geride olduğunu da belirtelim.

:: Battlefield 3’ün Xbox 360 versiyonu hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Battlefield 3’ün İlk Xbox 360 Görüntüleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Battlefield 3’ün İlk Xbox 360 Görüntüleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Battlefield 3’ün İlk Xbox 360 Görüntüleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "