Beats ve Hello Kitty Bir Arada!


28.10.2014 22:35:00
Beats ve Hello Kitty Bir Arada!

Beats, gerek marka değeri gerekse ses mühendisliğindeki yetkinliği ile önemli bir marka. Kulaklıkları ile gezegenin birçok yerinde olduğu gibi Türkiye’de yoğun ilgi gören Beats‘in, ilginç bir versiyonunun Kasım ayı ortalarında tüketicilerle buluşacağı açıklandı.

Beats, Japon Sanrio şirketi ile gerçekleştirilen anlaşma çerçevesinde Hello Kitty’li kulaklık versiyonlarını sahneye sürecek. Hello Kitty özellikle Japonya’da oldukça popüler. Üstelik sadece çocuklar değil, kızlar için de büyük bir fenomen. Bu kulaklıklara özellikle Japonların bayılacağını şimdiden söyleyebiliriz.

14-10/29/ekran_resmi_2014-10-29_00_29_59.jpg

Fiyatları da belli oldu

Beats’in Solo2 ve urBeats kulaklıklarınaa edition sürüm olarak gelecek Hello Kitty, böylelikle hem kulakiçi hem de oldukça büyük bir modele sevimli kedilerini taşıyacak. Kulakiçi versiyon olan urBeats 199,95 dolardan satılacak, Solo2’li versiyon ise 249,50 dolardan tüketicilerle buluşacak.

Bu rakamlar, edition olmayan modellere göre 50 dolar daha pahalı olacakları anlamına geliyor. Bakalım bu franchise adımı ne ölçüde ilgi görecek? 

:: Hello Kitty’li Beats kulaklık alır mıydınız? 


 • yazarFerhat Verdi

  Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Beats ve Hello Kitty Bir Arada!” üzerine 12 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   alýrdým ama çok pahalý

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Gerçekten güzel olmuş ama sonuçta kız karakteri ve bizim ülkemizde önyargı ve saygısızlık bardağı çoktan taşırdığından dolayı "ılık, top" gibi kelimeler kullanılarak adeta sizinle dalga geçilebilir, hatta muhafazakar bir bölgede dövülebilir veya öldürülebilirsiniz. Bu dediklerimden sonra erkekler almaya çalışsın da göreyim…

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Tamam iyi güzelde sırf markaya para verilmez misal studio wireless apple store da 800tl ama başına birşey geldiğimde garantisi yok aztek teknolojide 1200tl ama kulaklığın birinden ses gelmesin direk sıfırıyla değişim yapıyorlar bence apple bu desteği applestore da da sağlamalı.Bu fiyatlara daha kaliteli ürünler alınanilir yada gidip bir kulaklığa bu kadar para vermek yerine logitech z906 alırım bir ses sistemi parası verilmez açıkcası 🙂

  4. SDN Okuru dedi ki:

   %20 ARGE %70 Pazarlamaya harcayan bir markadan yine sesi 45 dolarlık kulaklıklarla aynı olan bir ürün daha.

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Ben olsam o haponların yerinde yerli mal alırım çünkü japonlar kullaklık konusunda almanlar kadar iyiler hatta daha iyi kulaklıkları bile var

  6. SDN Okuru dedi ki:

   valla okumaya üşendim kulaklık mı 249,50 dolar

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Beats ve Apple kitlesine yakışır ürünler

  8. SDN Okuru dedi ki:

   ouuuuv korkuncc

  9. SDN Okuru dedi ki:

   Edition olmayan modeller bile ucuz değilki. Gelecekte kitaplarda bir ürünün satılmasında reklam faktörü diye okutulur beats.

  Yorum yazın

  Geri bildirim