Okunma

Nero Yola Geldi: Artık Ücretsiz!


31 Temmuz 2009 Cuma 18:19
Nero Yola Geldi: Artık Ücretsiz!

Temel CD ve DVD yazdırma işlemleriniz için Nero kullanmak istiyorsanız, artık ücretsiz bir sürüm de mevcut. Ancak paralı olan tüm yazılımlarda olduğu gibi, ücretsiz sürümde sadece en temel yazma işlemleri ve üstüne bir de Ask.com araç çubuğu yer alıyor.

Eğer ImgBurn gibi daha başarılı ücretsiz sürümler yerine özellikleri düşürülmüş Nero‘yu tercih edecekseniz, kurulum ekranında yukarıdaki adıma geldiğinizde, “Install Nero without the Ask Toolbar” seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

:: Nero 9’u bu sayfaya e-posta adresinizi girdikten sonra indirebilirsiniz.

:: Hangi DVD yazdırma programını kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Nero
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Nero Yola Geldi: Artık Ücretsiz!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  bence pc yormaktan başka işi yok diyebilirim altarnatifleri varken buna ne gerek var hemde
  ücretsiz

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Fiyat etiketi arkadaşım

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Peki ***** Toolbar’ını Yüklemesek Yada Yükledikten Sonra Silcek Bir Sorun Çıkarır Mı ?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  “Bugüne kadar tek fazlalığı üzerindeki etiket olan” ne demek? Cidden soruyorum çünkü ya benim Türkçem kıt ya da bu cümlede bir eksliklik/yanlışlık var? 🙂

" Nero Yola Geldi: Artık Ücretsiz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nero Yola Geldi: Artık Ücretsiz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nero Yola Geldi: Artık Ücretsiz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "