Bedavaya stalk yaptıran tarifeler!


27 Haziran 2020 Cumartesi 12:00
Bedavaya stalk yaptıran tarifeler!

Mobil cihaz tarifeleri de, teknolojinin gelişmesiyle birlikte değişiyor ve gelişmeye devam ediyor. Biz her ne kadar hayatımızın koşturmacası içerisinde tarifelerimize dikkat etmesek de, belki de bizim için doğru tarifeyi kullanmıyoruz. İşte bu videoda da Vodafone Red tarifeleri arasında sizin için en iyi olanı buluyoruz!

Bedavaya stalk yaptıran Vodafone Red tarifeleri!

Vodafone Red tarifeleri

Hepimizin mobil cihazlarda geçirdiği vakit artmaya devam ediyor. Hem konuşma tarafında hem de mobil veri tarafında kullanımlarımız, corona virüs pandemisi öncesine göre çok daha fazla. Bu süreçte yararlanabileceğiniz birkaç farklı tarifeyi de sizlerle paylaşmak istedik.

Red 35 tarifesi kapsamında online’a özel indirimlerle 35 GB internet, sınırsız sosyal medya platformlarına erişim, 3000 Dakika ve 250 SMS’e ilk üç ay 114 TL, sonraki 12 ay ise 129 TL‘den satın alabilirsiniz.

Red 25 tarifesi kapsamında online’a özel indirimlerle 25 GB internet, sınırsız sosyal medya platformlarına erişim, 1500 Dakika ve 250 SMS’e ilk üç ay 70 TL, sonraki 12 ay ise 79 TL‘den satın alabilirsiniz.

Red 30 tarifesi kapsamında online’a özel indirimlerle 30 GB internet, sınırsız sosyal medya platformlarına erişim ve ücretsiz Spotify, 2000 Dakika ve 250 SMS’e ilk üç ay 84 TL, sonraki 12 ay ise 99 TL‘den satın alabilirsiniz.

Red 20 tarifesi kapsamında online’a özel indirimlerle 20 GB internet, sınırsız WhatsApp ve Facebook Messenger platformlarına erişim, 1000 Dakika ve 250 SMS’e ilk üç ay 50 TL, sonraki 12 ay ise 59 TL‘den satın alabilirsiniz.

Tarifelere geçiş yapmak veya daha fazla Vodafone Red tarifesi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Bedavaya stalk yaptıran tarifeler!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  4.5G internet bağlantı hızı 1 megabit olan operatör için ancak böyle bir kampanya yakışır. Şükrediyoruz ki bağlantı hızı 2 megabit değil. Maazallah 200 Tl den aşağıya tarife sunmazdı.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çekmiyor ki birde neden yorumları yayınlamıyorsunuz

 3. Formatör dedi ki:

  Çekmeyen 35 GB internetin turşusunu kurarlar Artık

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çekmiyor internet hızı yerlerde

" Bedavaya stalk yaptıran tarifeler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bedavaya stalk yaptıran tarifeler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bedavaya stalk yaptıran tarifeler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme
 2. 2 iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog! iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog!
 3. 3 Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım?
 4. 4 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
 5. 5 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
 6. 6 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
 7. 7 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
 8. 8 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
 9. 9 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
 10. 10 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar